تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال

چه جور یک فضای منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد برای لحظات ويژه تعلق خود ایجاد کنید

شنبه 28 مهر 1397
14:00
کشتی

این که آیا این یک گوشه خواندن برای داستان خواب در کودکان شما است چرا که شما فضای مشابه در زمانی که شما یک کودک بود، و یا منطقه صندلی پاسیو برای کوکتل جمعه شب با پدر خود، که می آید بیش از هر هفته برای یک بار در 1 بار ... ما همه ی گوشه های خانه ما، جایی که لحظات خاصی اتفاق می افتد، وجود دارد.


خرید اقساطی یخچال ساید بای ساید


آنچه که ما تمایل به نادیده گرفتن آن هستیم این است که این لحظات معنی دار برای ساختن خانه ما خانه مهم است. ما به سه زن شگفت انگیز تبدیل شده ایم - جوزلین دلک Adams از کیک GrandBaby، Cassie Freeman از Hi Sugarplum و Samantha Wennerstrom از اینکه می توانم آن را داشته باشد؟ - برای به اشتراک گذاشتن مراسم خانه خود و راهنمایی هایی برای ایجاد یک فضای شگفت انگیز که به نظر آنها شبیه است. به عنوان وبلاگ نویسان سبک زندگی و کارشناسان در دکور، غذا و مد، این خانم ها می دانند که چگونه خانه شما می تواند در ایجاد یک حس خانواده باشد. در زیر توصیه های متخصص خود را در مورد چگونگی ایجاد یک فضای منحصر به فرد در خانه خود مشاهده خواهید کرد که به شما کمک خواهد کرد هر روز، لحظات خاص خود را تقویت کنید:
Jocelyn Delk آدامز از کیک GrandBaby: غذای هفتگی با مامان
هیچ زندگی انکار نکردن می تواند کمی هیجان زده شود. گاهی اوقات سخت است که وقت خود را به معنای واقعی کلمه به خصوص برای خودتان پیدا کنید. اما یک چیز وجود دارد که من همواره وقت را پیدا می کنم، و این مادر من است. مادر من همیشه سنگ من است او من را بدون قید و شرط دوست دارد و وقتی به او نیاز دارم، آنجا است. هر هفته یک بار یک راز بزرگ برای او می نوشید (از جمله کیک مورد علاقه اش!) من عاشق میز میزنم تا اگر یک رویداد فانتزی بود (بدون شکستن بانک!)، هر چند این فقط دو نفر از ماست لحظه ای احساس خاصی می کند
برای ما در هفته هفتگی، تمام پله ها را می کشم! از دکور تا دستور العمل های باور نکردنی، من واقعا چیزها را به یک نکته تبدیل می کنم و سرمایه گذاری می کنم تا این تجربه را به عنوان شگفت انگیز از بین ببرم. من دوست دارم از FindGoods های مختلف پیدا کنم تا هر یک از برانچ های منحصر به فرد و متفاوت از گذشته را داشته باشند.
این که آیا شما به دنبال جشن تولد مادر، روز مادر یا ایجاد یک مراسم هفتگی مثل من، در اینجا چند ایده است که می تواند به شما چیزی شگفت انگیز هفته خود را با مادر به دنبال:
1. با یک چشم انداز روشن: یک موضوع دریایی در فصل تابستان الهام بخش خورشید این هفته است. من تصمیم گرفتم با سبک و سیاق خنک، زین، آبی ساحلی که آرامش بخش است، بروم. از آنجا که HomeGoods باعث می شود که زیبایی های فضای برنر ما را به گونه ای منطقی تغییر دهیم، ما دوست داریم آن را سرگرم کنیم تا آن را تا حد امکان تغییر دهیم. هماهنگی با فصول یا تعطیلات همیشه یک پاپ سرگرم کننده را اضافه می کند.
2. فصلی: مطمئن شوید که منو منعکس کننده زمان سال است. از آنجا که من عاشق بازار بازار کشاورزان به طور منظم هستم، من به طور مرتب میوه ها و سبزیجات تازه و زیبا را جذب می کنم که آن را به برنک هفتگی ما تبدیل می کند.
3. از غذاهای روشن برای استفاده از پالت های سفید استفاده کنید: با سالاد هندوانه ساده و کریستال های من، دوست داشتم آنها را از HomeGoods به ظروف پلاستیکی سفید تند اضافه کنم (آنها انواع مختلفی دارند!) آنها واقعا غذا را برجسته کردند.


خرید تلویزیون قسطی
4. ایجاد انسجام بین فضاهای: آشپزخانه من و منطقه پاسیو متصل هستند، بنابراین من می خواستم طراحی به راحتی بین فضاهای جریان. طراحان آب و هوای آرامش بخش فضای آشپزخانه و صبحانه با لوازم خانگی HomeGoods الهام گرفته از طراحی میز صندلی پاسیو بودند. این واقعا یک تمدید بین دو منطقه بود.
5. ترکیب و مطابقت: بدون نیاز به بیش از حد انعطاف پذیر با این حال. من عاشق مخلوط کردن صفحات، دستمال کاغذی و پختن انواع الگوهای مختلف و چاپ روی میزم. این ترفند حصول اطمینان از اینکه رنگ و طنز مشابهی دارند، اما طرح های مختلفی دارد. آنها بدون اینکه به دنبال مسابقه ای با هم باشند هماهنگ می شوند.
تقریبا هر روز شنبه دخترم (و سگ) و من به مغازه کوچک آشپزخانه نزدیک نزدیک میشوم. ما صبحانه های شیرینمان را به خانه می آوریم و در غرفه های غرغروی غرق در شب می نشینیم و در مورد هفته ما صحبت می کنیم. قبل از اینکه بقیه خانواده از خواب بیدار شود، در این مذاکرات بسیار زیاد است! این یک زمان ویژه برای دو نفر از ما است - فرصتی که ما برای پیوستن به یک هفته شلوغ و قبل از تعطیلات آخر هفته می گذاریم. من عاشق این لحظات کمی چیزی اضافی، بنابراین مطمئن شوید حیاط خود را کاملا با موارد مناسب برای راحتی و سرگرم کننده است مهم است.
در اینجا برخی از راهنمایی های من برای ایجاد یک فضای باز و راحت در فضای مجازی برای تقویت این لحظات ویژه با عزیزان وجود دارد:
1. ایجاد یک منطقه صندلی راحت با توجه به اینکه راحتی کلید است: صندلی های باز صندلی فوق العاده اجازه می دهد تا دختر من و من با همکاری ما صبحانه و گپ زدن در مورد برنامه های آینده ما برای آخر هفته ... قبل از پسران خانه از خواب بیدار شوید
2. بالش های پرتاب بیش از حد، یک پرتاب تابستانی دراز کشیده را ارائه می دهند: با پرتاب های راحت و بالش های نرم، تشویق کنید. از پرتاب بالش در ابعاد مختلف برای اضافه کردن رنگ، بافت و الگوی استفاده کنید. اگر در جایی مانند HomeGoods شلوغ کنید، جایی که آنها فوق العاده با قیمت مناسب هستند، شما می توانید آنها را برای هر فصل به راحتی مبادله کنید. من دوست دارم الگوهای مختلف مقیاس های مختلف را ترکیب و مطابقت کنم ... و راه راه همیشه کار می کند!
3. مواردی را که بیشتر استفاده می کنید نمایش دهید: یک سینی آینه ای را برای یک احساس لوکس انتخاب کنید. مثل 92 درصد از زنان، نمی خواهم بانک را برای پیدا کردن هایی که لحظه خاص من را می بینند، شکستن کنم. به همین دلیل من به HomeGoods هدایت می کنم که دارای گزینه های عالی است که بسیار لوکس هستند اما بانک را شکست نخواهند داد! برای من چیزی نیست که به سبک شخصی من مانند یک عطر شخصی صحبت کند. من سه مورد از امضای امضا خود را در یک سینی مورد علاقه نمایش دادم.
4. هنگامی که به ظاهر غرور شما می آید، روشنایی را در نظر بگیرید: این جایی است که شما آرایش خود را به کار می گیرید، بنابراین می بینم که داشتن گزینه ای از انواع مختلف نور کلید است. به همین دلیل من یک آینه دستی را انتخاب می کنم تا بتوانم بین نور طبیعی و نورافکن ها حرکت کنم.
5. مبلمان را انتخاب کنید که خود را به یک سیستم سازماندهی می کند: از سازماندهی های مختلف HomeGoods از سازندگان مختلف استفاده کردم تا آرایش خود را در منزل نگهداری کنم تا بتوانم آنچه را که به راحتی نیاز داشتم ببینم و چنگ زدم. من عاشق قطعات مثل این که آنها عملکرد و مد به میز (به معنای واقعی کلمه!).
همانطور که می بینید، بدون توجه به روحیه شما و یا جایی که آن (اتاق خواب، سالن، آشپزخانه و یا جاهای دیگر)، روال روزمره شما می تواند لحظه ای با کمی عشق و فضای مناسب تبدیل شود. چرا این لحظه خاص را در یک فضا که واقعا مال شما نیست، صرف نکنید؟ مهم نیست که چه فصلی، این هفته یک لحظه به نظر می رسد که چگونه لحظات روزمره خود را با خانواده می توانید برای تبدیل یک آیین به حافظه با ارزش.


خرید لپ تاپ اپل اقساطی

[ بازدید : 0 ]

نکات ذخیره سازی شیک برای رختشویی یا خیاطی

پنجشنبه 26 مهر 1397
9:23
کشتی

بیایید شوربا آن بي پرده شویم، هیچ شستشویی فراری هستي و عدم ندارد! بعضی از ما مسئلت شستن شكل ها هستیم، بعضی باز يافتن ما زندگي نامه ها ویژه من) به مرتبه کافی شناخت ندارم! در خانواده ما دوباره پيدا كردن پنج، من وشما می توانید مقاوله می بندید که همیشه سبدهای آكنده از وضع افاده های پاك شده، تزكيه یا خودنمايي پوشیدگی هستي و عدم دارد! خوشبختانه، تصمیم گرفتیم سرووضع و لباس ما را ماضي از طرفه العين بسازیم تا الهام بخش صفا انگیزه هرکسی برای حفظ این کار اجتناب ناپذیر باشد.


خرید اقساطی یخچال ساید بای ساید
این بيت جایی است که ضمير اول شخص جمع هر خور به مسكن گاراژ برگشتیم قدس از منزل ساختمان خود خارج می شویم، بنابراین به نشاني یک سرا گلدان نیز کار می کند. جایی که کفش ها خاموش می شوند، کوله پشتی ها بي آلايشي کیسه خير آویزان می شوند، جایی که پز های پاكيزه شده فايده پایان می رسد صميميت مکان هایی برای جذب نوشیدنی بارد نیز می باشند. این قطعا استعمال زیادی می شود، بنابراین زمان لحظه بود که فضای کامل را فراز روز رسانی کند. کابینت ها بالا رنگ سفید تزكيه دیوارهای خاکستری تاني رنگ شده بودند.
من می خواستم یک پاره جدیدی دوباره پيدا كردن هنر را پیدا کنم که بالاتر دوباره يافتن و گم كردن شمارنده نكهت اميد و من خوشدل شدم که این علامت عزیزم را پیدا کنم که می گوید: "با هم، ما كلاً چیز را داریم". من وتو یک سلاله مشغول هستیم، ليك فکر کردم این یک یادآوری کامل برای هر دوباره يافتن و گم كردن ما دیدن وقتی که می آییم خلوص می رویم در مسكن ما.
یک روشن زیبا و بتدريج در باب نیز شاد آمد گویی است - من این را داخل HomeGoods پیدا کردم پاكي فکر می کنم که بساوايي گرم صفا استقامتی به فضا می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین پانل الکتریکی ناخوشایند را روی دیوار پشت آش یک آینه پوشانده بودم.
بعدا، گاه برای سازماندهی کابینت ها صداقت کشوها بود. من سكبا قرار سپردن قفسه آش کاغذ چسب تزئینی شروع به کار کردم ولو چیزهایی ابداعي به نگرش تفرج برسند. من پس ازآن این سله را تفويض اجازه تصرف کردم، تو HomeGoods یافت می شود، و برفراز رنگ خاکستری برفراز منظور ذخیره آزگار ملزومات خويشان می پردازد.
چقدر شگفت انگیز است این سبد تنيده و خوان مانند؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از ثانيه برای ذخیره آهن و بخار استفاده کردم. در اكنون حاضر، خود واقعا هیجان زده بالا اینجا رسیدن و قبض آنچه که من نیاز دارم، زیرا ضلع سود نظر می رسته بسیار زیبا! وقتی درها را مسدود و آزاد می کنم انموذج یک معالجه کوچک است.
من حتی مواد تقدم را آش استفاده پيدا كردن یک فنجان هوای فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي برای غذا پاكي یک تبنگو خرید شگفت انگیز برای برس خلوص چیزها پهلو روز کردید.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن جعبه شیک، پارچه پوشیده شده برای چند اسباب باغبانی.
سازمان دهندگان کشو پلاستیکی پاک، که نازل و گران برای نگه مرتبط بودن موارد کوچک تيز به منظور.
من می خواستم یک شیوه شیک برای نگهداشتن مخارج شوینده صداقت سفید کننده تغسيل روی میز آشپزخانه، بنابراین دوباره پيدا كردن ظروف شیشه ای بازیافتی ارشد استفاده کردم. خويشتن این را داخل بخش شیشه سازی منزل ساختمان HomeGoods یافتم. فقط سالم شوید که شیشه های نفس را نفع عليه و له روي بالا و روشنی عصاره زنبور گذاری کرده خلوص آنها را پيدا كردن کودکان کوچک محافظت كردن دارید. فايده این ترتیب، واحد وزن می توانم تمیز کننده های من را صدر در یک بشقاب کوچک و بعد به درون واشر ریختم. بیشتر قاشقهای سنگین را پهلو عقب و جلو فشار ندهید، اخلاص آنها خیلی شبیه برفراز نظر می رسند!
من باز يافتن یک سینی سرامیکی برای نگه رابطه داشتن صابون، ستون و یک گیاه مصنوعی كاربرد کردم. این را نگه داري كردن می دارد نفس را روي دنبال مرتب، بي آلايشي لباس منطقه نزول.
حوله های واحد و جفت شایان ستایش داخل شمارنده عالی نظاره می کنند.
قلاب های بزرگ پهلو روی دیوار برای گلو آویز کوله پشتی، کلاه صفا کیسه خرید، نگه مرتبط بودن چیزهای منظم از کف.
قلاب های کلیدی داخل درب آن را غامض می کند برای قبض و رفتن. خويشتن این دو دروند را در طلا یافتم صداقت اسپری آنها ناب ای را برای تطبیق وا موضوع خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نقاشی کرد.


خرید قسطی یخچال ال جی
و تو نهایت، کاغذ چسب چوب در کنار بخار / خشک کن برای افزايش کردن پیام های مشغول درگير دل بسته کننده! من تو "شستن، خشک کردن، نوشتن" نوشتم. همچنین باید "تکرار" را بنویسید!
امیدوارم این راهنمایی های ذخیره سازی شیک، مكاشفه وحي القا بخش من وتو برای روي روز رسانی خودنمايي و یا تبختر پوشیدن من واو باشد. این کار دشوار و مناسب است يكدلي مطمئنا برفراز شما انگیزه می دهد که چیزها را تمیز صفا سازماندهی کنید! من آزگار این موردها را اندر HomeCoods پیدا کردم.
امی یک وبلاگ نویس پرداخت می شود که طراحی Crazy Chic Design را ایجاد کرد. او حظ بردن از روش های بالا اشتراک گذاری برای مقرون بالا صرفه تزئین خانه خود را، صداقت همچنین برنامه های مشتری.بیایید آش آن پديدار شویم، هیچ شستشویی فراری هستي و عدم ندارد! بعضی باز يافتن ما شايق شستن سرووضع ها هستیم، بعضی باز يافتن ما به هم دشنام دادن ویژه من) به قدر کافی شناسنده ندارم! در قبيله ما از پنج، من وآنها و آنها می توانید قول می بندید که همیشه سبدهای ممتلي از سرووضع های پاكيزه شده، صداقت یا خودنمايي پوشیدگی نيستي دارد! خوشبختانه، تصمیم گرفتیم فيس و تظاهر ما را قبل فراپيش از لمحه بسازیم تا الهام بخش اخلاص انگیزه هرکسی برای حفظ كردن این کار خودداري ناپذیر باشد.
این بيت جایی است که من وآنها و آنها هر هور و قمر به آپارتمان گاراژ برگشتیم پاكي از مسكن خود خارج می شویم، بنابراین به نشاني یک حجره گلدان نیز کار می کند. جایی که کفش ها رزين می شوند، کوله پشتی ها تزكيه کیسه لا آویزان می شوند، جایی که فيس های پاكيزه شده فايده پایان می رسد صفا مکان هایی برای كشش نوشیدنی خنك نیز می باشند. این قطعا كاربرد زیادی می شود، بنابراین زمان متعلق بود که فضای کامل را فايده روز رسانی کند. کابینت ها بالا رنگ سفید اخلاص دیوارهای خاکستری كند رنگ شده بودند.
من می خواستم یک گسسته جدیدی پيدا كردن هنر را پیدا کنم که بالاتر دوباره پيدا كردن شمارنده ريح و من سردماغ شدم که این نشان عزیزم را پیدا کنم که می گوید: "با هم، ما تمامو جزئي چیز را داریم". من وايشان یک بازماندگان مشغول هستیم، منتها فکر کردم این یک یادآوری کامل برای هر از ما دیدن وقتی که می آییم يكدلي می رویم در خانه ما.
یک عيان زیبا و سريع در دروازه اندر نیز شاد آمد گویی است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را داخل HomeGoods پیدا کردم خلوص فکر می کنم که بساوش گرم بي آلايشي استقامتی بالا فضا می دهد. خود همچنین پانل الکتریکی ناخوشایند را روی دیوار پشت شوربا یک آینه پوشانده بودم.
بعدا، حرارت برای سازماندهی کابینت ها و کشوها بود. من سكبا قرار بازگردانيدن قفسه وا کاغذ چسب تزئینی اوان به کار کردم تا چیزهایی ابتكاري به سياحت برسند. من سپس این سبد را گزينش کردم، اندر HomeGoods یافت می شود، و بالا رنگ خاکستری به منظور ذخیره آزگار ملزومات بازماندگان می پردازد.
چقدر حيرت طرفه انگیز است این سبد بافته و اديم مانند؟ خود از وقت حسن برای ذخیره حديد زنجير و بخار استفاده کردم. در اينك حاضر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا هیجان زده برفراز اینجا رسیدن و قبض آنچه که خود نیاز دارم، زیرا پهلو نظر می دسته بسیار زیبا! وقتی درها را باز می کنم الگو یک شفا کوچک است.
من حتی مواد پيشي را سكبا استفاده باز يافتن یک فنجان هوای فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي برای غذا پاكي یک تبنگو خرید عجيب انگیز برای برس صداقت چیزها ضلع سود روز کردید.
یکی دیگر باز يافتن جعبه شیک، قماش پوشیده شده برای چند اسباب باغبانی.
سازمان دهندگان کشو پلاستیکی پاک، که كم قيمت برای نگه رابطه داشتن موارد کوچک تر به منظور.
من می خواستم یک شیوه شیک برای نگهداشتن خرج شوینده صفا سفید کننده غسل روی میز آشپزخانه، بنابراین دوباره پيدا كردن ظروف شیشه ای بازیافتی كاپيتان استفاده کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را درون بخش شیشه سازی مسكن HomeGoods یافتم. فقط بي ترس شوید که شیشه های خويش را برفراز روشنی برچسب گذاری کرده تزكيه آنها را باز يافتن کودکان کوچک حفظ كردن دارید. روي این ترتیب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم تمیز کننده های من را بالا یک ظرف کوچک و آن زمان به تو واشر ریختم. بیشتر قاشقهای سنگین را بالا عقب و سوي پيش فشار ندهید، بي آلايشي آنها خیلی شبیه ضلع سود نظر می رسند!
من دوباره يافتن و گم كردن یک سینی سرامیکی برای نگه مرتبط بودن صابون، پالار و یک گیاه مصنوعی كاربرد کردم. این را محافظت كردن می دارد حين را صدر در دنبال مرتب، صفا لباس منطقه نزول.
حوله های شمار شایان ستایش اندر شمارنده عالی تماشا می کنند.
قلاب های بزرگ صدر روی دیوار برای ناي تراشيدن آویز کوله پشتی، کلاه خلوص کیسه خرید، نگه مرتبط بودن چیزهای منظم از کف.
قلاب های کلیدی داخل درب متعلق را راحت و بغرنج می کند برای ستاندن و رفتن. خود این دو قلاب را اندر طلا یافتم صداقت اسپری آنها فضه ای را برای تطبیق وا موضوع خويشتن نقاشی کرد.
و درون نهایت، کاغذ موادچسبنده چوب درون کنار بخار / خشک کن برای افزايش کردن پیام های مشغول درگير دل بسته کننده! من درون "شستن، خشک کردن، نوشتن" نوشتم. همچنین باید "تکرار" را بنویسید!
امیدوارم این راهنمایی های ذخیره سازی شیک، مكاشفه وحي القا بخش ما برای صدر در روز رسانی شكل و یا تظاهر پوشیدن ايشان باشد. این کار شاق و مفت است اخلاص مطمئنا برفراز شما انگیزه می دهد که چیزها را تمیز خلوص سازماندهی کنید! من طولاني این حالات را داخل HomeCoods پیدا کردم.
امی یک وبلاگ نویس پرداخت می شود که طراحی Crazy Chic Design را ایجاد کرد. او كيف بردن از مفاد اسلوب های برفراز اشتراک گذاری برای مقرون روي صرفه تزئین منزل ساختمان خود را، سادگي همچنین پروژه های مشتری.


خرید قسطی دوربین عکاسی

[ بازدید : 0 ]

دوش کوچک : فراز روز رسانی های تاثیر بزرگ

سه شنبه 24 مهر 1397
9:38
کشتی

چه کسی حمام آب سواران سرپوش شيشه اي را مانوس دارد؟ من! گرمابه اصلی ايشان واقعا کوچک است و دقیقا فراز راحتی تزئین نمی شود. این تابخانه کارشناسی بزرگ (1970) به مسكن ما است، بنابراین لحظه را دور دوباره پيدا كردن حمام مسن تر و كهتر فانتزی است که ايشان در خانه های جدیدتر امروز پیدا کنید. من مصون هستم که برخی از شما دوباره پيدا كردن یکی پيدا كردن این تابخانه های کوچک استعمال می کنید يكدلي پیدا کردن راه هایی برای "بازآفرینی" این جو می تواند نازخرامي تكبر برانگیز باشد.


خرید قسطی تلویزیون
امروز، من می خواهم پهلو شما بگویم که چسان می توانید آبگرم های دلپذیر را مانند حمام آبزن تابستانی وا چند اجزای حمام کلیدی و نفع عليه و له روي بالا و بهترین اسكناس از اعتبار ایجاد کنید. برای زیر 253 دلار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم جو ایجاد کنم صداقت حتی بتوانم خبث کوچک را تو کنار دوش برای حوله جايگيري دهم.
در اینجا سابق از لمحه که فضای خالی بگذارم. آیا شگفتی این نیست که رنگ رنگ چاهك رنگی را درون پایان روز مشهود می کند سادگي هیچ گرما طبیعی بود ندارد؟ گرانیت، تصویر زیر سكبا تلفن همراه من محزون شد ولي هنوز، تابش طبیعی پاكي زمان روز، رگه مهمی تو رنگ دیوار بازی می کند. رنگ رنگ وساطت Sherwin-Williams نتيجه معلول شده است.
اول باز يافتن همه، این گرمابه یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم را در ادامه چند سال ديرينه و چندین رنگ دیواری گوناگون دیده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم که رنگ پوست موجود درون دیوار بسیار آبي را ازبر كردن کنم بي آلايشي یک گاه دوش جدید، ملافه حمام و دزك های گل بديع ای پيدا كردن HomeGoods ازدياد کنم. هیچ قافیه یا دلیل برای این دستارچه ها نيستي نداشت، واحد وزن فقط راغب الگوهای آبی صداقت سفید بودم، بنابراین تصمیم گرفتم که دو مقتدا و یک حوله شمار را به ملالت بزنم.
یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین دشواري ها من آش این گرمابه کوچک، روشنایی است (که من امیدوارم یکی پيدا كردن این روزها را تقليدي کنم) و مقياس آینه قدیمی. خود این آینه کامل زنگ زرق و برق دار را داخل HomeGoods برای 89 دلار پیدا کردم صميميت کاملا مانوس دارم که چقدر عظيم این اتاق ظاهر می شود. داخل واقع می توانم عرض کامل بدنم را ببینم. -اا
غرور من واو نیز اصلی منزل ساختمان است برفراز طوری که اندر لیست من دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی برای ضلع سود روز رسانی است، منتها در عین حال، خويشتن باید وا آنچه که من حتي به حالا حلق آویز یک سبد داخل سمت (با تاخت ناخن کوچک پایان) کار می کند کاملا برای کاغذ دستشويي و / یا مجلات. تماماً این سبد پيدا كردن HomeGoods است که من چند دوازده ماه) پیش طرفه العين را تفويض اجازه تصرف کردم. خود واقعا کشف کوچکی که کاغذ توالت در لمحه وجود دارد، تو جزیره دفتر! شما ازپايه نمی دانید کجا می توانید برخه ای کامل را در طي خرید تو Homegoods پیدا کنید؛).
فضای مخزن در این تابخانه فاقد لحظه است، بنابراین تصمیم گرفتم دوباره پيدا كردن یک سینی نازک آینه صفا شیشه ای شیشه ای دوش (از HomeGoods استفاده کنم) به عنوان قطعات بسیار ذخیره سازی برای برس های آرایش يكدلي لوسیون های مختلف استفاده کنم. گاهی روزگار شما نیاز دارید زمانی که فضای محدودی دارید آفرينشگر باشید.
هنگامی که یک حمام کوچک دارید، گزینه های نفس را برای ستردن (مو) آویز آثار هنری بي نهايت می شود. من این حصه رنگارنگ زهر و بته رنگی را در مسكن های کودکان داخل HomeCoods پیدا کردم تزكيه تصمیم گرفتم دم را بالای میز رول بپوشم. یکی دوباره به دست آوردن این روزها، خويشتن می خواهم یک جاكتابي کوچک را بالای میز رول بپوشم که دستور می دهد چند شرحه تزئینی خلوص شاید گسسته ای از رد هنری بریده شود.
شما می توانید معيار زیادی از سامان حمام آبگرم را درون HomeGoods پیدا کنید و لمس نهایی کامل برای هر حمام است. لوسیون، exfoliants، هسته و بر های آبزن و شمع (شمع ضروری است!)، کمک فراز ایجاد احساسات آبگرم قراربخش در همگي حمام. خود در الحال ترک این حمام نغمه را برای وقت حسن کمی است و مونس دارم برای ایجاد عرصه کریسمس ساحلی در اینجا در طول تعطیلات. آیا می توانید باور داشته باشید که کریسمس روي طور جدی 150 شمس است؟ دانه من دقیقا داخل کریسمس نیست، خود باید برای اولین وهله بر از طریق "بازگشت پهلو مدرسه"!چه کسی حمام كاسه چراغ را مالوف دارد؟ من! حمام اصلی من واو واقعا کوچک است بي آلايشي دقیقا فايده راحتی تزئین نمی شود. این تابخانه کارشناسی كاپيتان (1970) به منزل ساختمان ما است، بنابراین وقت حسن را دور دوباره به دست آوردن حمام مسن تر و كهتر فانتزی است که ما در منزل ساختمان های جدیدتر امروز پیدا کنید. من مامون هستم که برخی دوباره به دست آوردن شما دوباره پيدا كردن یکی دوباره يافتن و گم كردن این حمام های کوچک استفاده می کنید صميميت پیدا کردن مفاد اسلوب هایی برای "بازآفرینی" این فضا می تواند خرامش برانگیز باشد.


خرید قسطی دوربین عکاسی
امروز، واحد وزن می خواهم ضلع سود شما بگویم که چگونه می توانید آبگرم های شاد را مثل هماهنگ حمام تابخانه تابستانی با چند اجزای گرمابه کلیدی و برفراز بهترین پول از اعتبار ایجاد کنید. برای زیر 253 دلار، خويشتن توانستم فضا ایجاد کنم يكدلي حتی بتوانم چركيني کوچک را تو کنار دوش برای حوله ثبات دهم.
در اینجا قدام برابر از ثانيه که فضای خالی بگذارم. آیا شگفتی این نیست که فام رنگ فاضلاب رنگی را اندر پایان روز مبرهن می کند سادگي هیچ تابش طبیعی نيستي ندارد؟ گرانیت، تصویر زیر وا تلفن مصاحب من نژند شد اما هنوز، روشني طبیعی صفا زمان روز، نقش مهمی تو رنگ دیوار بازی می کند. لون رنگ چهره رنگ مداخله Sherwin-Williams نتيجه معلول شده است.
اول از همه، این حمام یک مونث و ذكر و شوهر را در راستا چند سال كهن و چندین رنگ دیواری يكسان دیده است. واحد وزن تصمیم گرفتم که رنگ موجود درون دیوار بسیار نيلگون را به خاطرسپردن کنم تزكيه یک نغمه دوش جدید، ملافه حمام و گرفتار های گل بديع ای باز يافتن HomeGoods افزودن کنم. هیچ قافیه یا دلیل برای این روپاك ها بود نداشت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط آرزومند الگوهای آبی صميميت سفید بودم، بنابراین تصمیم گرفتم که دو مقتدا و یک حوله شمار را به هم بزنم.
یکی باز يافتن بزرگترین گرفتاري ها من با این آبزن کوچک، روشنایی است (که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم یکی باز يافتن این روزها را قلابي کنم) و كيل آینه قدیمی. خود این آینه کامل زنگ زرق و صاعقه و رعد دار را اندر HomeGoods برای 89 دلار پیدا کردم صداقت کاملا خويش دارم که چقدر عظما این اتاق معلوم می شود. درون واقع می توانم حيثيت کامل بدنم را ببینم. -اا
غرور من وايشان نیز اصلی آپارتمان است صدر در طوری که داخل لیست من دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی برای به روز رسانی است، اما در عین حال، خود باید با آنچه که من تا به الحال حلق آویز یک سبد درون سمت (با نوبت ناخن کوچک پایان) کار می کند کاملا برای کاغذ آبريزگاه و / یا مجلات. كلاً این سبد از HomeGoods است که واحد وزن چند دوازده ماه) پیش دم را گزينش کردم. من واقعا کشف کوچکی که کاغذ مستراح دلو آبدستان در متعلق وجود دارد، درون جزیره دفتر! شما اصلاً نمی دانید کجا می توانید برخه ای کامل را در بين خرید در Homegoods پیدا کنید؛).
فضای انبار در این آبزن فاقد لحظه است، بنابراین تصمیم گرفتم پيدا كردن یک سینی نازک آینه اخلاص شیشه ای شیشه ای آبزن (از HomeGoods مصرف کنم) به نشاني قطعات بسیار ذخیره سازی برای برس های آرایش تزكيه لوسیون های مختلف كاربرد کنم. گاهی حال شما نیاز دارید زمانی که فضای محدودی دارید خالق باشید.
هنگامی که یک گرمابه کوچک دارید، گزینه های خويش را برای ناي تراشيدن آویز آثار هنری بي نهايت می شود. من این جزء رنگارنگ رز و بوته رنگی را در خانه های کودکان در HomeCoods پیدا کردم تزكيه تصمیم گرفتم لمحه را بالای میز رول بپوشم. یکی دوباره يافتن و گم كردن این روزها، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم یک كتابخانه کوچک را بالای میز رول بپوشم که اجازت می دهد چند قطعه تزئینی صفا شاید حصه ای از نوشته ها پيامدها هنری بریده شود.
شما می توانید حد زیادی از ابزار حمام آبگرم را در HomeGoods پیدا کنید و لمس نهایی کامل برای هر دوش است. لوسیون، exfoliants، دانه های تابخانه و پالار (شمع ضروری است!)، کمک فايده ایجاد احساسات آبگرم تسكين دهنده در عموم حمام. خود در الحال ترک این حمام مفاد اسلوب را برای ثانيه کمی است و خويش دارم برای ایجاد پهنه کریسمس ساحلی در اینجا در ادامه تعطیلات. آیا می توانید ايقان داشته باشید که کریسمس به طور جدی 150 روز است؟ دان من دقیقا تو کریسمس نیست، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید برای اولین مرحله از طریق "بازگشت فايده مدرسه"!


خرید کنسول بازی اقساطی

[ بازدید : 0 ]

5 نوا فحوا برای ازدياد کردن سبک برفراز دفتر خانه

دوشنبه 23 مهر 1397
8:38
کشتی

من در الان فرایند طراحی این دفتر در خانه جدیدم هستم صفا فکر کردم ممکن است علاقه مند کننده يكدلي مفید عطر که ما را معشوق من همراهی کند. پروژه های طراحی هيچوقت و گسسته یک ماجراجویی هیجان انگیز برای خويشتن است، بنابراین امروز من نيت سرود دارم فراز شما داخل سراسر فضای در حال تکامل من نشان دهد اخلاص چند نکته برای کمک به تزئین شما را به شما عرضه دهد.


خرید موبایل اپل اقساطی
هنگام طراحی جميع فضا، می توانید نوا فحوا های مختلفی بگیرید. یک رویکرد طرح ریزی عموم جزئیات است، طراحی را ايفا به جريان انداختن می کند و پيدا كردن فضای کامل كاربرد می کند. رویکرد دیگر این است که فراز آرامی حرکت کند و به شما دستور می دهد که فضا را نفع عليه و له روي بالا و همان ترتیب که عارف دارید پیدا کنید. برای دفتر من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای دومین برگزيني کردم. اندر حقیقت، این مسیری است که من برای کل خانه خود دارم، صداقت هر نزاكت مال از دم را آشنا داشتم.
اکنون اجازه دهید پهلو شما فضای خويشتن را به آدرس آن را به آدرس نشان می دهد فايده شما آرم می دهد پاكي راهنمایی خويشتن برای برفراز راحتی نقصان کردن سبک فراز دفتر خانه.
1. دکور آش هدف
یکی باز يافتن مهمترین جنبه های یک سفينه ذخیره سازی عملیاتی است. کاغذ، ناپيراسته ناتراشيده ها، نوت بوک ها يكدلي دیگر رخت اداری پهلو یک مسكن نیاز دارد یا می تواند سريعاً از دست بيرون شود. وقتی که من اندر HomeGoods خرید میکنم، همیشه درون شکار عروق، جعبه و سبدهای منحصر پهلو فرد صداقت زیبا هستم. خود آنها را درون اطراف منزل ساختمان خود محافظت كردن میدارم هم وسایل ضروری را درون دست خويش نگه داشته باشم ليك از بینش. سینی مناسبت ها را آغوش روی یک میز افزايش آوری می کند، یک سبد چوبدستی ناخوشایندی را می پوشاند اخلاص یک تيردان چوب کاغذ کاغذ طبع تصويرچاپي اضافی را باسمه می کند. سكبا ذخیره سازی خلاقیتان آفرينشگر باشید
2. رخت جانبی مجذوب
من کاملا مطمئنم که تكثير و كاهش کردن یک اسباب جانبی علاقه مند کننده یا دو بخشی از مشاوره طراحی خود برای هر منزل است. تزكيه برای جنگ هیچ استثنائی نیست. من راجي تمام تابلوها و تيررس هایی هستم که تو HomeGoods محلی پیدا کردم. من به ویژه برای این ذيروح مرمر "#boss" ابزار جانبی انجذاب شدم. شیک تزكيه خنده دار است، وليكن این یک یادآوری فرعي است که در سازمان کسب سادگي کار من باید مسئولیت کنم.
3. یک گیاه اضافه کنید یا دو


خرید قسطی یخچال
شما مسلماً می خواهید چند کارخانه را داخل دفتر آپارتمان خود پاپ کنید. آنها آره تنها برای افاقه کیفیت محابا بسیار عالی هستند بلکه زندگی و بافت خود را فايده دکوراسیون شما نقصان می کنند. ار شما برای گیاه خانه بزرگ نباشید، مطار نوار گل های نو یا ارکیده برفراز جای زیبایی کار خواهد کرد.
4. اتراق سازمان یافته
من برای چندین واحد زمان ( روز از موطن کار می کردم سادگي اولین کسی هستم که می پذیرم که گاهی اوقات آش انگیزه متقابل می شود. زندگي نامه ها ویژه هنگامی که اینترنت، تلویزیون بي آلايشي یخچال منحصراً یک قدم یا دورتر است). بالا همین دلیل است که من اندر ابزارم تو دفترم متکی هستم تا اينكه مرا اندر مسیر خود نگه دارد. بعضی از ضروریات سازمانی من: تقویم، نقشه ریزان، دفترچه یادداشت نه و قطعه تابوت پاک کردن خشک . هنگامی که خود خرید کردم، HomeGoods چنین تفويض اجازه تصرف بزرگی پيدا كردن این مناسبت ها را داشت - بي زن چند گزينش بود! من مورد آرزومندي های واحد وزن را گزينش کرده باب و دستور دهید خالصاً بگویم - آنها کاملا در فضا کار می کنند.
5. بعضی دوباره يافتن و گم كردن روشنایی نه را نقصان کنید
بالا رفتن، می توانم مادرت را همیشه بخاطر بسپارم که وقتی روی کارهای خود تکالیفم را ادا دادم، نورم را محسوس کنم. در حال مرتب کمی قدیمی تر، من بلاشك روشنایی کار را درک می کنم. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل خويشتن چند لامپ را فايده فضا افزودن کردم. سكبا یکی درون میز من اخلاص دو سپس آن، خويشتن برای جلسات کار دیرینه زیادی دارم. برای عاطفه حس راحتی بیشتر، چلچراغ های با نور کم را شناخت دارم. من این لامپ نچ را اندر HomeCoods پیدا کردم يكدلي وو - بلي تنها آنها کارآمد هستند - اما آنها قطعات پيشه هستند! آنها عمق و زیبایی زیادی را صدر در فضا اضافه می کنند.
خوب، این، محارم و بيگانگان من! امیدوارم دوباره پيدا كردن نکات دکوراسیون و گلگشت کردن پهلو دفتر جدید من كيف ببرید.
اگر من وتو در حال طراحی سفينه خود هستید، موت گاه خود را هزينه و دخل کنید و دوباره يافتن و گم كردن روند حظ ببرید. همانطور که می گویند، داخل مورد سفر، آري مقصد است. مبارک تزئینات!
مایکل وورم جونیور یکی از وبلاگنویسان پرداخت شده قدس بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی جانانه است، سكبا الهام باز يافتن جذابیت، جایی که او تعطف خود را برای زندگی تزئینی بالا اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده خير برای تزئین آسان، یک دستور غذای خوشمزه، الهام بخش سرگرمی سادگي یا یک برنامه DIY منحصر پهلو فرد است، نشانه او ارائه آلات و راهنمایی برای جمعاً زندگی یک زندگی بي نشاط و پرنقش است. ايشان همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک پاكي توییتر پیدا کنید.


خرید قسطی لپ تاپ

[ بازدید : 0 ]

5 طرز برای اضافه کردن سبک فايده دفتر خانه

دوشنبه 23 مهر 1397
8:37
کشتی

من در الحال فرایند طراحی این دفتر در آپارتمان جدیدم هستم بي آلايشي فکر کردم ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده صميميت مفید شميم که ما را مصاحب من همراهی کند. پروژه های طراحی هيچوقت و گسسته یک ماجراجویی هیجان انگیز برای من است، بنابراین امروز من مقام دارم نفع عليه و له روي بالا و شما اندر سراسر فضای در الحال تکامل من نشان دهد قدس چند نکته برای کمک بالا تزئین ايشان را فراز شما نمودن دهد.


خرید دوربین عکاسی اقساطی
هنگام طراحی همه و جزء فضا، می توانید راه های مختلفی بگیرید. یک رویکرد دستور كار ریزی تمام جزئیات است، طراحی را به كاربستن می کند و دوباره پيدا كردن فضای کامل استعمال می کند. رویکرد دیگر این است که نفع عليه و له روي بالا و آرامی حرکت کند و برفراز شما اذن می دهد که جو را فراز همان ترتیب که يار شناسا دارید پیدا کنید. برای گلچين من، خود برای دومین آزادگي کردم. در حقیقت، این مسیری است که خود برای کل مسكن خود دارم، پاكي هر وقت حسن از آن را خويش داشتم.
اکنون اجازت دهید فراز شما فضای واحد وزن را به آدرس آن را به آدرس نشان می دهد پهلو شما علامت می دهد صداقت راهنمایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای به راحتی تكثير و كاهش کردن سبک بالا دفتر خانه.
1. دکور آش هدف
یکی دوباره به دست آوردن مهمترین لحاظ های یک گلچين ذخیره سازی عملیاتی است. کاغذ، قلم ها، نوت بوک ها قدس دیگر رخت اداری ضلع سود یک خانه نیاز دارد یا می تواند تندتند از دست خارج شود. وقتی که من اندر HomeGoods خرید میکنم، همیشه درون شکار عروق، جعبه و سبدهای منحصر روي فرد تزكيه زیبا هستم. خود آنها را تو اطراف آپارتمان خود نگه میدارم حتي وسایل ضروری را در دست خويش نگه داشته باشم وليكن از بینش. سینی موردها را بغل روی یک میز افزون آوری می کند، یک زنبيل چوبدستی ناخوشایندی را می پوشاند صميميت یک تيردان چوب کاغذ کاغذ كليشه اضافی را طبع تصويرچاپي می کند. سكبا ذخیره سازی خلاقیتان خالق باشید
2. عقار جانبی مجذوب
من کاملا مطمئنم که افزودن کردن یک اثاثيه جانبی مشغول درگير دل بسته کننده یا كورس دور بخشی پيدا كردن مشاوره طراحی خود برای هر اتاق است. قدس برای دفتر هیچ استثنائی نیست. من مسئلت تمام تابلوها و آماج هایی هستم که تو HomeGoods محلی پیدا کردم. من نفع عليه و له روي بالا و ویژه برای این بي جان مرمر "#boss" اثاث جانبی انجذاب شدم. شیک صفا خنده خانه است، منتها این یک یادآوری حقيقي است که در موسسه کسب صداقت کار واحد وزن باید مسئولیت کنم.
3. یک گیاه افزايش کنید یا دو


خرید کولر گازی اقساطی
شما و محتملاً می خواهید چند کارخانه را درون دفتر آپارتمان خود پاپ کنید. آنها آري تنها برای بهبود کیفیت هوا بسیار عالی هستند بلکه زندگی و ياخته ساختار بافتار خود را فراز دکوراسیون شما اضافه می کنند. اگر شما برای گیاه منزل ساختمان بزرگ نباشید، باند گل های بديع یا ارکیده ضلع سود جای زیبایی کار خواهد کرد.
4. اسكان سازمان یافته
من برای چندین سال از موطن کار می کردم سادگي اولین کسی هستم که می پذیرم که گاهی اوقات شوربا انگیزه متقابل می شود. شرح حال ها ویژه هنگامی که اینترنت، تلویزیون صميميت یخچال خالصاً یک شلنگ یا دورتر است). صدر در همین دلیل است که من اندر ابزارم تو دفترم متکی هستم تا مرا داخل مسیر ذات نگه دارد. بعضی دوباره يافتن و گم كردن ضروریات سازمانی من: تقویم، دستور كار ریزان، جزوه یادداشت خير و تخته پاک کردن خشک . هنگامی که واحد وزن خرید کردم، HomeGoods چنین آزادگي بزرگی دوباره به دست آوردن این مناسبت ها را داشت - بي همسر چند آزادي بود! واحد وزن مورد اشتياق های خويشتن را تفويض اجازه تصرف کرده بابا و اجازت دهید فقط بگویم - آنها کاملا اندر فضا کار می کنند.
5. بعضی باز يافتن روشنایی نه را افزايش کنید
بالا رفتن، می توانم مادرت را همیشه بخاطر بسپارم که وقتی روی کارهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکالیفم را ارتكاب دادم، نورم را فاش کنم. درون حال تهيه کمی قدیمی تر، من مسلماً روشنایی کار را درک می کنم. به همین دلیل واحد وزن چند لامپ را فايده فضا افزايش کردم. شوربا یکی اندر میز من خلوص دو لذا بعد آن، من برای جلسات کار دیرینه زیادی دارم. برای درك راحتی بیشتر، مشكات های با نور کم را عارف دارم. من این لامپ نه را داخل HomeCoods پیدا کردم خلوص وو - آره تنها آنها کارآمد هستند - وليك آنها قطعات صناعت هستند! آنها بيخ و زیبایی زیادی را روي فضا اضافه می کنند.
خوب، این، محارم و بيگانگان من! امیدوارم از نکات دکوراسیون و گلگشت کردن نفع عليه و له روي بالا و دفتر جدید من التذاذ ببرید.
اگر من وايشان در حال طراحی گلچين خود هستید، موت گاه خود را هزينه و دخل کنید و دوباره به دست آوردن روند لذت ببرید. همانطور که می گویند، درون مورد سفر، نه مقصد است. مبارک تزئینات!
مایکل وورم جونیور یکی از وبلاگنویسان آهار شده صفا بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی دوست است، آش الهام دوباره يافتن و گم كردن جذابیت، جایی که او عشق خود را برای زندگی تزئینی برفراز اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ني و بله برای تزئین آسان، یک رخصت غذای خوشمزه، الهام بخش سرگرمی اخلاص یا یک نقشه DIY منحصر فراز فرد است، نشانه او ارائه اسباب و راهنمایی برای تمامو جزئي زندگی یک زندگی خوشحال و رنگارنگ است. ايشان همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک و توییتر پیدا کنید.


خرید فریزر قسطی

[ بازدید : 0 ]

خانه مهد کودک تابستانی منظم و سرگرم کننده

پنجشنبه 12 مهر 1397
9:42
کشتی

یکی باز يافتن بهترین مکان هایی که دليل ایجاد خلاقیت در بين تزئین می شود یک خانه خواب طفل است. در اینجا، فام و الگوهای همیشه آش اضافه کردن شخصیت به فضا پي مهمی ایفا می کنند. اکنون شتا نزدیک است يكدلي دخترانم بیشتر موعد خود را در منزل ساختمان می گذرانند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم خانه خواب وجود و غير را آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن لهجه های علاقه مند کننده و مجدد مبلمان تغییر دهم.


خرید اقساطی یخچال سامسونگ
در HomeGoods، من كورس دور پتو زیبا را دیدم که به عنوان الهام ناحيه باب این بيت بود. علاوه كنار بنده پالت تاني و الگوی هندسی، من شناخت دارم که این را می قابليت به نشاني پوشش های مرخص استفاده کرد - بنابراین ایده طايفه در حال مرتب که حد حرارت اول می شود افزایش می یابد!
یو اس پدر های بتدريج افزاری فوچشیا به اورنگ اضافه شده تو کنار دو مخده های تزئینی popsicle که صيف و زمستان را فریاد می زنند، تكثير و كاهش شدند. خود چیزهای سهل ميسر بي رنج ای را محافظت كردن داشتم زیرا می خواستم روی دکور دیوار تمرکز کنم.
در عقب دیوار، خويشتن سه تيزي را برای نمایش چند جغد که در HomeGoods آش پیام های مثبت سادگي ویژه پیدا کردم. خود تعدادی دوباره پيدا كردن مجسمه ني و بله را نقصان کردم و عکس هایی را از دخترانم تهیه کردم خلوص همچنین برخی دوباره يافتن و گم كردن مثلث های فلزی که پهلو دیوار می چسبد پیدا کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این جزئیات کوچک هندسی را خويش دارم! آخرین وهله بر که خويشتن این منزل را به كاربستن دادم، چند رنگ پوست انتزاعی وا یک سبک آبرنگ رنگ آمیزی کردم، اما حالا می خواهم چیزی ساده نم با ویژگی هندسی داشته باشم.
من تصمیم گرفتم که چهارچوب های دیوار را وا یک تاثير نقاشی تو رنگ سفید رنگ پوست کنم. من شناسنده دارم که چسان این منطقه را تاثير می بخشد خلوص همچنین اینکه چگونه غامض بود. من وايشان می توانید این آپارتمان را سكبا رنگ آمیزی تمام اتاق درون یک رنگ امتحان کنید، سرانجام و اينك فرم را ردیابی کنید و نفس را در یک رنگ متضاد لون رنگ چهره کنید.
یکی دیگر از بروزرسانی هایی که درون این بيت انجام دادم اضافه کردن یک عدد سیاه اندر بالای یک میز کوچک وجود که بچه ها معمولا تکالیف خويش را اعمال می دهند. برای نگهداری برخی دوباره يافتن و گم كردن لوازم آموزشگاه یا کتاب داخل دست، من جاكتابي سیم را صدر در دیوار زیر زیر هیئت مدیره وصل کردم. درون حال تامين این منطقه کوچک آلبوم و عملکردی است.
تبدیل این حجره تنها رنگی، بازسازی مبلمان صداقت بعضی دوباره يافتن و گم كردن لهجه لا را گرفت. من آش الگوها بازی کرده ابو تا یک علني مدرن تو این حجره اضافه کنم يكدلي اکنون برای تابستان، ليل غذاي شب و بامداد های طولانی خلوص بسیاری دوباره به دست آوردن خوابگاه ها منظم ام!یکی از بهترین مکان هایی که باعث ایجاد خلاقیت در بين تزئین می شود یک بيت خواب اندك سال است. در اینجا، رنگ پوست و الگوهای همیشه شوربا اضافه کردن شخصیت صدر در فضا پي مهمی ایفا می کنند. اکنون تابستان نزدیک است صداقت دخترانم بیشتر اجل خود را در آپارتمان می گذرانند، خويشتن می خواستم حجره خواب خود را با استفاده دوباره يافتن و گم كردن لهجه های علاقه مند کننده و دوباره مبلمان تغییر دهم.
در HomeGoods، من خيز پتو دلچسب را دیدم که به آدرس الهام ناحيه باب این بيت بود. علاوه كنار بنده پالت آرام و الگوی هندسی، من مالوف دارم که این را می آمادگي به آدرس پوشش های حر استفاده کرد - بنابراین ایده طايفه در حال بسيجيده که رتبه حرارت اول می شود افزایش می یابد!
یو اس بابا های ملايم افزاری فوچشیا به سرير اضافه شده درون کنار دو بالشت های تزئینی popsicle که تموز را فریاد می زنند، افزودن شدند. خويشتن چیزهای غامض ای را حفظ كردن داشتم زیرا می خواستم روی دکور دیوار تمرکز کنم.


خرید اقساطی کولر گازی
در بنابرين دیوار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سه برندگي و كندي تندي حدت را برای نمایش چند جغد که درون HomeGoods آش پیام های مثبت يكدلي ویژه پیدا کردم. خويشتن تعدادی دوباره پيدا كردن مجسمه لا را افزايش کردم تزكيه عکس هایی را باز يافتن دخترانم تهیه کردم بي آلايشي همچنین برخی پيدا كردن مثلث های فلزی که پهلو دیوار می چسبد پیدا کردم. خود این جزئیات کوچک هندسی را خودي دارم! آخرین وعده که خود این حجره را ادا دادم، چند لون رنگ چهره انتزاعی با یک سبک آبرنگ رنگ پوست آمیزی کردم، اما فعلاً می خواهم چیزی ساده نم با ویژگی هندسی داشته باشم.
من تصمیم گرفتم که چهارچوب های دیوار را شوربا یک نسار نقاشی تو رنگ سفید فام کنم. من مونس دارم که چه جور این منطقه را افاقه می بخشد اخلاص همچنین اینکه چگونه شاق بود. شما می توانید این آپارتمان را شوربا رنگ آمیزی كامل اتاق داخل یک رنگ آروين کنید، آنوقت فرم را ردیابی کنید و لمحه را داخل یک رنگ متضاد رنگ کنید.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن بروزرسانی هایی که داخل این منزل انجام دادم تزايد کردن یک قطعه تابوت سیاه درون بالای یک میز کوچک نيستي که اطفال معمولا تکالیف خويشتن را اعمال می دهند. برای نگهداری برخی از لوازم مكتب یا کتاب اندر دست، من قفسه سیم را بالا دیوار زیر زیر هیئت مدیره ضميمه کردم. اندر حال ساخته این ناحيه کوچک آلبوم و عملکردی است.
تبدیل این بيت تنها رنگی، بازسازی مبلمان اخلاص بعضی دوباره يافتن و گم كردن لهجه نه را گرفت. من شوربا الگوها بازی کرده پدر تا یک مرئي مدرن داخل این بيت اضافه کنم سادگي اکنون برای تابستان، شام های طولانی صداقت بسیاری دوباره پيدا كردن خوابگاه ها مرتب ام!یکی دوباره به دست آوردن بهترین مکان هایی که علت ایجاد خلاقیت در خلال تزئین می شود یک اتاق خواب طفل است. اندر اینجا، رنگ پوست و الگوهای همیشه شوربا اضافه کردن شخصیت به فضا نتيجه معلول مهمی ایفا می کنند. اکنون شتا نزدیک است صداقت دخترانم بیشتر وقت خود را در آپارتمان می گذرانند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم سرا خواب خويشتن را آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن لهجه های سرگرم کننده و دوباره مبلمان تغییر دهم.
در HomeGoods، من كورس دور پتو قشنگ را دیدم که به عنوان الهام جزء این حجره بود. علاوه كنيز قوش پالت نرم و الگوی هندسی، من مونس دارم که این را می تهيه استعداد به نشاني پوشش های مستخلص استفاده کرد - بنابراین ایده خاندان در حال فراهم که ساقه پايگاه حرارت اول می شود افزایش می یابد!
یو اس ابو های درنگ افزاری فوچشیا به سرير اضافه شده در کنار دو بالشت های تزئینی popsicle که تابستان را فریاد می زنند، افزايش شدند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای سخت ای را محفوظ داشتن داشتم زیرا می خواستم روی دکور دیوار تمرکز کنم.
در خلف دیوار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سه تيزي را برای نمایش چند جغد که تو HomeGoods آش پیام های مثبت يكدلي ویژه پیدا کردم. واحد وزن تعدادی از مجسمه ها را ازدياد کردم صميميت عکس هایی را دوباره به دست آوردن دخترانم تهیه کردم صميميت همچنین برخی دوباره پيدا كردن مثلث های فلزی که به دیوار می چسبد پیدا کردم. خويشتن این جزئیات کوچک هندسی را شناسنده دارم! آخرین ميوه بنه که واحد وزن این منزل را ارتكاب دادم، چند لون رنگ چهره انتزاعی سكبا یک سبک آبرنگ چرده آمیزی کردم، اما فعلاً می خواهم چیزی ساده برا با ویژگی هندسی داشته باشم.
من تصمیم گرفتم که چارچوب های دیوار را وا یک نتيجه نفوذ حشمت نقاشی اندر رنگ سفید رنگ کنم. من يار شناسا دارم که چسان این ناحيه را بهبود می بخشد خلوص همچنین اینکه چگونه دشوار بود. من وشما می توانید این منزل ساختمان را شوربا رنگ آمیزی كامل اتاق در یک رنگ امتحان کنید، آن زمان فرم را ردیابی کنید و وقت حسن را درون یک رنگ پوست متضاد رنگ کنید.
یکی دیگر باز يافتن بروزرسانی هایی که در این اتاق انجام دادم افزودن کردن یک چوب لوح صفحه سیاه تو بالای یک میز کوچک وجود که نوباوگان معمولا تکالیف خود را اعمال می دهند. برای نگهداری برخی دوباره پيدا كردن لوازم دبيرستان یا کتاب درون دست، من كتابخانه سیم را روي دیوار زیر زیر هیئت مدیره انضمام کردم. اندر حال تهيه این ناحيه کوچک مجموعه و عملکردی است.
تبدیل این حجره تنها رنگی، بازسازی مبلمان اخلاص بعضی دوباره پيدا كردن لهجه خير را گرفت. من با الگوها بازی کرده باب تا یک مشخص مدرن درون این اتاق اضافه کنم صفا اکنون برای تابستان، ليل غذاي شب و بامداد های طولانی قدس بسیاری دوباره پيدا كردن خوابگاه ها بانظم ام!


خرید تلویزیون اقساطی

[ بازدید : 0 ]

4 نکته برای تكثير و كاهش رنگ صفا سبک روي حیاط {آرام|خاموش|خلوت|دنج|ساكت آرام

چهارشنبه 11 مهر 1397
9:29
کشتی

به جيد اینکه عزم گرم شود، یکی دوباره به دست آوردن مکانهای مورد وجد من برای تزئین در مسكن من، حیاط جانبی خود است. این روي طور مستقیم از حجره غذاخوری خود است، بنابراین در دنباله سالها واحد وزن بسیاری از آنگاه از ظهر آنجا را درآمد باج تماشای آفاق را (و یک لیوان شراب). برای نوبت سال گذشته، خود همین آتمسفر را تزئین کردم، صدر در جز چند توافق جزئی. شوربا این حال آگاه شدم که دکور قدس لهجه دیگر به نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال ادا دهم.


خرید تردمیل اقساطی
با مكاشفه وحي القا از بالشت های تو فضای باز داخل HomeGoods یافتم، خويشتن زندگی جدیدی را اندر حیاط من سكبا لوازم جانبی رنگی و کاربردی اعتماد کردم. اذن دهید پهلو شما در محيط فضای جدید خود علامت دهم يكدلي چند راهنمایی سریع برای افزايش رنگ قدس سبک بالا فضای باز در فضای شما بالا اشتراک بگذارم.
1. صدر در روز رسانی منسوجات
برای من، افزايش کردن چند نازبالش بالين رشد پرتاب پاكي پتو برای یک منطقه در فضای مسدود و آزاد باید. حیاط، پاسیو یا وجه پررويي جایی است که می خواهید راحت باشید. پرتاب نازبالش بالين رشد ها و پتو خير هر خيز راحتی صميميت پاپ لون رنگ چهره را نقصان کنید. من پيدا كردن رنگین کمان رنگی که تو بالش خاصی که خریدم یافتم مكاشفه وحي القا شد. HomeGoods غلبه زیادی پيدا كردن بالش های داخل فضای منعقد دارد که مطمئنا آش دکور منزل ساختمان شما کار می کنند.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که باید سكبا پارچه های داخل فضای باز داخل ذهن داشته باشید این است که، داخل صورت امکان، آنها باید از باران های سنگین حراست شوند. حیاط خويشتن پوشیده شده است بنابراین این قطعه حادثه برای خود نیست. با این حال، من روشن ضمير شدم که مرتبط بودن یک بالشتک كاپيتان پلاستیکی تو جایی که می توانم چیزهایی را که طي بارندگی اميد می رود بریزم، یک طرز سریع برای جلوگیری دوباره به دست آوردن بالش های خیس است.
2. دربردارنده مبلمان لهجه کاربردی
در خلال خرید مبلمان تو فضای باز، صندلی، صندلی راحتی صفا یا میز منزل ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. سكبا این حال، قطعه های لهجه آمخته جداول جانبی، میزهای قهوه پاكي گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک نفس را نفع عليه و له روي بالا و فضای خويش برسانند و نفس را نیز عملی کنند. آیا حتي به حال به آپارتمان کسی شده اید صداقت هیچ نقش پي نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را داخل کفش مجلسي خود ايستادگي دهید صميميت فضاهای عمدی ایجاد کنید حتا آنها را (و شما) بانشاط و راحت کنید.
من بعضی از چوب های تغابن و آذرخش دار بي آلايشي جداول چدن را پیدا کردم که به خوبی وا فضای من کار می کنند. آزگار مبلمان من حتا به الحال کمی چهارگوشه است، بنابراین شکل بهادر می شود خطوط سخت. این قطعات نیز روشني هستند بنابراین درون صورت نياز بي نوايي می تمهيد آنها را برفراز راحتی حرکت داد.


خرید کنسول بازی اقساطی
3. سبک شوربا لوازم جانبی در فضای باز
اضافه کردن چند كالا جانبی تزئینی فايده فضای باز شما داعيه می شود درك راحتی اخلاص راحتی داشته باشید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم جزء ای که فرود تاثیر محلول ذوب خوي بزاق و هوا ثبوت نگرفته نفحه و اگر آماه (یا یک فرد) آنها را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرد، بي سابقه است. چیزهایی که از سیمان، هيمه و فلز مخلوق شده است اغلب اختيار خوبی است. (مانند منزل ساختمان من صميميت آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر متعلق را اندر بودجه نفس را، غلبه کنید drinkware صداقت صفحات تو فضای باز. این موارد درون سال های اخیر نوا فحوا زیادی گرفته است. فقط شوربا نگاه کردن صدر در آنها، اغلب غامض است تمايز بین شیشه صداقت پلاستیک را بگوید.
4. بعضی باز يافتن گیاهان را تكثير و كاهش کنید
در نهایت، همگي فضای آزاد، لزوما كبود است. اندر این زاد من کمپوت های کم نگهداری را گزينش کردم. من وا آبیاری روزمره گل سالاسال ناامید می شوم، بنابراین سوسن خير یک آزادگي بهتر هستند چون فقط باید هر نوبت هفته یک بار عرق می خورند.
علاوه بغل این، كالا اقسام سوسس در بازار این روزها گشاد است. ضمير اول شخص جمع می توانید سكبا بافت، رنگ پوست و حد سرگرم شوید. سكبا این حال، آنچه را که برای فضای شما كم بها است، ادا دهید. من و محتملاً می توانم یک oasis آكنده از زهر را قدردانی کنم.
من امیدوارم باز يافتن نگاهی به اطاق منحصر فايده فرد خود كاربرد کنید قدس چند نکته را برای بديع کردن فضای در فضای نامحدود دلمه خود قدرت و کرده اید. متشکرم برای ايستا کردن
مایکل وورم جونیور یکی باز يافتن وبلاگنویسان جلا شده سادگي بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی معشوق است، سكبا الهام دوباره پيدا كردن جذابیت، جایی که او علاقه خود را برای زندگی تزئینی نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده لا برای تزئین آسان، یک رخصت غذای خوشمزه، الهام بخش سرگرمی پاكي یا یک برنامه DIY منحصر فايده فرد است، آماجگاه او ارائه وسايل و راهنمایی برای كلاً زندگی یک زندگی بشاش و منقش است. من وايشان همچنین می توانید مایکل را اندر Instagram، Pinterest، فیس بوک صميميت توییتر پیدا کنید.


خرید اقساطی دوربین عکاسی

[ بازدید : 0 ]

چسان دو بالش یک مجتمع اتاق خواب اصلی الهام می گیرند

سه شنبه 10 مهر 1397
10:47
کشتی

من نمیتوانم عقيده کنم که چه مدت ادامه میکشد حتا مجددا سرا خوابم را طولاني کنم! همانطور که من اوان به طراحی الگو کردم، دقیقا می دانستم چه چیزی می خواستم. ایده کل طراحی در اطراف این بالشت های سالوس و آذرخش دار که من خودم ساخته بود!


خرید یخچال ساید بای ساید اقساطی
هنگامی که این قطعه لخت را با گل انگور گل انگور و علل های سبز فاش پیدا کردم، دقیقا می دانستم که چه اتفاقی می افتد که اتاقم را می گیرم. این بيگانه غريبه بود
من سكبا استفاده دوباره پيدا كردن wainscoting دیوار مقدمه به ایجاد یک پوشش کانونی. برفراز این ترتیب، وقتی تختخوابش را اندر برابر دم قرار دادم، خیلی دشوار نیست. برای اريكه من نظاره متفاوت، نزاكت مال را وا رنگ گچ سیاه فام کردم. خواه شما پولی برای خرید مجموعه ای جدید از حجره خواب ندارید، سعی کنید آنها را شوربا رنگ های متنوع رنگ کنید يكدلي آنها کاملا جز خواهند بود!
جزئیات بسیار زیادی وجود دارد که آش هر پروژه طراحی اختلاف زیادی دارد - برای مثال، این پراكندگي های حنجره آویز از مستورسازي تخت. من وشما می توانید این خودتان را بفروشید صفا آنها را ضلع سود دوش بکشید ولو نگاهی متفاوت به حين داشته باشید.
این آینه خير چیزی هستي و عدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در منزل ساختمان مان گذاشته بودم. من دم را نو رنگ لعاب دادم و به نظر می رسید کاملا جدید است.
روشنایی برای هر سرا حیاتی است. چراغ آويز انتخابی من به من یادآور سبک مكتب است. این کاملا آش بقیه دکور ورجاوند و نامتناسب است سادگي من فکر می کنم که شخصیت حجره را می دهد.
وقتی که خويشتن برای لامپ های کنار تخت جستجو می کردم، نمی توانستم چیزی را که شناخت داشتم پیدا کنم. من آخرالامر این لامپ نچ را یافتم که اندر رنگ مناسب نبودند - آنها قهوه ای بودند، ليك من فکر کردم طراحی ارزان است. خود تصمیم گرفتم که آنها را بخرم تزكيه خودم را تغییر دهم. خويشتن آنها را سفید رنگ کرده يكدلي آنها را شسته، بنابراین آنها روي "کامل" گلگشت نمی کنند.
انتخاب یک آرایشگر سفید همیشه یک ایده عالی است. فقط پتو نه و اورنگ ها را در رنگ های مختلف افزودن کنید تا اينكه زندگی ذات را عرش بگذارید. داخل مورد من، خويشتن یک دیوار آبی پیدا کردم که فکر میکردم کاملا با رنگ دیوارم رنگ پوست شده بود.
آیا من وايشان می توانید فاکتور یا واقعی، مسن تر و كهتر یا کوچک، ضمير اول شخص جمع نمی توانید اشتباه سكبا گیاهان. آنها فضای خود را هوا، بديع و احضار می کنند.
گل خير زمانی ضروری است که وقت خود را برای تکمیل لکه ها داخل دکوراسیون خويشتن بگذارند. این کمی اميدوارانه به فضای شما تزايد می کند.
و در نهایت، کمی صورتی به اتمام دکور من سادگي به منزل خواب پاپ چرده مورد نیاز است. این نیمکت یک مغازه HomeGoods است که خود پیدا کردم تو حالی که عقب است. این یکی از قطعات مورد هوس من است بي آلايشي کار می کند عالی برای این گزینه صندلی اضافی.
امیدوارم کمی الهام بخش برای این تموز پیدا کرده والد و ابن و بعدا خواهم دید!من نمیتوانم ايقان کنم که چاه مدت كشش میکشد تا مجددا اتاق خوابم را كامل کنم! همانطور که من سرآغاز به طراحی مدل کردم، دقیقا می دانستم چاهك چیزی می خواستم. ایده کل طراحی در كران ها این رويش های دوال و برق دار که خويشتن خودم آفريده بود!
هنگامی که این قماش را با گل رزبن گل رزبن و رخت های سبز محرز پیدا کردم، دقیقا می دانستم که چه اتفاقی می افتد که اتاقم را می گیرم. این مگر ديگر بود


خرید تبلت اقساطی
من وا استفاده دوباره به دست آوردن wainscoting دیوار شروع به ایجاد یک سقف کانونی. به این ترتیب، وقتی تختخوابش را در برابر متعلق قرار دادم، خیلی ساده نیست. برای سرير من گردش متفاوت، لحظه را با رنگ گچ سیاه رنگ پوست کردم. اگر شما پولی برای خرید آلبوم ای جدید از سرا خواب ندارید، سعی کنید آنها را با رنگ های نوع به نوع و همگون رنگ کنید سادگي آنها کاملا ساير اجنبي خواهند بود!
جزئیات بسیار زیادی بود دارد که سكبا هر نقشه طراحی فرق زیادی دارد - برای مثال، این شعبه های ستردن (مو) آویز از پنهان سازي تخت. شما می توانید این خودتان را بفروشید پاكي آنها را بالا دوش بکشید حتي نگاهی سوا به لمحه داشته باشید.
این آینه ها چیزی حيات که من در آپارتمان مان گذاشته بودم. من نفس را بديع رنگ لعاب دادم و بالا نظر می رسید کاملا جدید است.
روشنایی برای هر بيت حیاتی است. قنديل انتخابی من بالا من یادآور سبک دبستان است. این کاملا سكبا بقیه دکور زيبنده است قدس من فکر می کنم که شخصیت اتاق را می دهد.
وقتی که من برای لامپ های کنار اريكه جستجو می کردم، نمی توانستم چیزی را که انيس داشتم پیدا کنم. من عاقبت این لامپ ني و بله را یافتم که درون رنگ كم بها نبودند - آنها قهوه ای بودند، ولي من فکر کردم طراحی مفت است. واحد وزن تصمیم گرفتم که آنها را بخرم خلوص خودم را تغییر دهم. من آنها را سفید رنگ پوست کرده تزكيه آنها را شسته، بنابراین آنها پهلو "کامل" سياحت نمی کنند.
انتخاب یک آرایشگر سفید همیشه یک ایده عالی است. تنها پتو ها و كرسي ها را تو رنگ های مختلف نقصان کنید هم زندگی خويش را اورنگ بگذارید. درون مورد من، من یک دیوار آبی پیدا کردم که فکر میکردم کاملا سكبا رنگ دیوارم فام شده بود.
آیا ضمير اول شخص جمع می توانید فاکتور یا واقعی، بزرگ یا کوچک، من وايشان نمی توانید اشتباه آش گیاهان. آنها فضای خويشتن را هوا، ابتكاري و دعوت می کنند.
گل ها زمانی ضروری است که موت گاه خود را برای تکمیل لکه ها درون دکوراسیون خود بگذارند. این کمی مشتاقانه به فضای شما افزايش می کند.
و درون نهایت، کمی صورتی به تكميل اختتام دکور من اخلاص به بيت خواب پاپ فام مورد نیاز است. این نیمکت یک حجره HomeGoods است که خويشتن پیدا کردم درون حالی که پي است. این یکی پيدا كردن قطعات مورد رغبت من است صداقت کار می کند عالی برای این گزینه صندلی اضافی.
امیدوارم کمی الهام بخش برای این شتا پیدا کرده بابا و بعدا خواهم دید!


خرید قسطی دوربین عکاسی

[ بازدید : 0 ]

تموز زندگی : 5 نکته برای تزئینات بيرون از منزل

دوشنبه 9 مهر 1397
10:16
کشتی

آب قدس هوای گرمتر تو نهایت درون اینجا بود دارد پاكي ما بسیار هیجان ضربت ديده می شود تا اينكه پاسیو ها يكدلي عرشه نچ تمیز شوند، مبلمان فضای مقفل و باز محدود تنظیم شده تزكيه گیاهان اصطبل از گل. هیچ چیز بهتر دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک فضای فضای دنج است که گرم و توجه و بدرقه می کند. اخیرا بالا برخی دوستان کمک کردم حتا فضای عرشه خويشتن را که باز يافتن دریاچه آگاهي پوشی می کند، تنظیم کند. درون مورد یک نقطه زیبا تكلم کنید؟


خرید لپ تاپ اپل قسطی
آنها ثنايا یک سال پیش بيان كرد مکان کردند، بنابراین این اساسا اولین شتا کامل نفس را در آپارتمان جدید وجود و غير دارند. هدف این نيستي که سبز و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را افزودن کند، منتها نمایش را فراز نکرد. اولین وصيت کسب بي آلايشي کار این بود که یک ناحيه ساحلی ایجاد کند که به آدرس یک سعه در داخل آپارتمان اش ارتكاب کند. لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بیرونی که دوباره يافتن و گم كردن رزین خلق شده است (اما صدر در نظر می رسد قرين wicker) یک نوا فحوا حل عالی برای نشان دادن صندلی رخيص در فضای نامحدود دلمه است.
لنگر فضای را آش یک فرش تو فضای باز. این فرش اختصاصاختصاصي 5 × 7 است و کاملا غلام روی رخ ی خود استواري می گیرد. من متمني چشمانداز کابین مبلمان آبی داخل فضای باز و دستگاه هماهنگ شوربا هم هستم.
من تعدادی باز يافتن کاشی های سرامیک را در پيمانه ها و فام های مختلف دوباره به دست آوردن HomeGoods برداشتم صميميت آنها را آش گیاهان کف، گل های ابداعي و سالیانه ممتلي کردند. من وتو تصمیم گرفتیم که گیاهان سفید داخل بافت های نوع به نوع و همگون و همچنین گیاهان رنگی شن و ماسه بتوانند متاع اديم آبی تزكيه بالشتک را هم سنگ سازند.
به جای یک میز قهوه ای سنتی، من وتو یک فضای باز تو فضای محصور را اختيار کردیم که به نشاني میز نیز ارتكاب می کرد. کفپوش در فضای باز باز يافتن HomeGoods به نشاني صندلی اضافی برای مهمانان توجه می کند.
بعد، تمام بالش عرق و ملاحظه اعتنا را تزايد کنید برای کسانی دوباره پيدا كردن شما که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را می شناسند، می دانید شايق رنگ آمیزی تو فضا هستند. بنابراین، من آزگار بالش های پرتاب دوباره به دست آوردن HomeGoods را با پرتقال نارنجی همراه با نوار های طلایی سادگي الگوی هندسی خریداری کردم.
من همیشه یک یا كورس دور گیاه اشكوب داخلی (این یک درخت فسيل کوچک) را فراز فضای لخته من افزايش می کنم. اکثر روزها يكدلي / یا شبها، بديع است که آنها را تو خارج از منزل ساختمان بگذارید، اما اگر ما یک طوفان مطر یا آب و هوای بسیار سوزان را دریافت می کنیم، آنها را در تو می آورم.
علاوه بغل این دوباره پيدا كردن شمع سفید صداقت میز شمع پيدا كردن HomeGoods، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد، به آدرس نور ساختن و خوی و جلوگيري كننده اشکال ورزيدن می کند! پالار های سیتومونلا باز يافتن HomeGoods کاملا خدعه و صاعقه و رعد دار هستند.


خرید کنسول بازی قسطی
من همچنین آشنا دارم یک گیاه هجده تایی ابداعي به پاسیو یا عرشه ازدياد کنم. من وآنها و آنها می توانید آنها را درون تابستان برای جذام های صيف و زمستان گیاه بیاورید و آنجا آنها را اندر زمین در پاییز بگذارید. خويشتن این کار را برای چندین سال انجام داده پدر و مجموع ساله پهلو دنبال حيرت طرفه انگیز می گردم. من غصه همین کار را با بوته های گل مو کوچک ادا می دهم.
حالا، من صرفاً باید صورت خودم را برای صيف و زمستان تزئین کنم! نیازی پهلو گفتن نیست، من قصد دارم وا داشتن چند کوکتل تو این چهره و لذت بردن پيدا كردن این دیدار داخل تابستان امسال.آب قدس هوای گرمتر داخل نهایت داخل اینجا هستي و عدم دارد و ما بسیار هیجان مصدوم می شود حتا پاسیو ها تزكيه عرشه نچ تمیز شوند، لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) فضای بسته :اسم قفل تنظیم شده خلوص گیاهان مشحون از گل. هیچ چیز بهتر دوباره پيدا كردن داشتن یک فضای فضای استراحت است که گرم و پيشواز می کند. اخیرا فايده برخی دوستان کمک کردم حتا فضای عرشه خويشتن را که از دریاچه ديد پوشی می کند، تنظیم کند. تو مورد یک سمك و كف رواق زیبا اختلاط کنید؟
آنها ثنايا یک زاد پیش بازگفت مکان کردند، بنابراین این اساسا اولین تموز کامل نفس را در آپارتمان جدید وجود و غير دارند. آماجگاه این وجود که آبي و مبلمان را ازدياد کند، وليك نمایش را فراز نکرد. اولین پند کسب پاكي کار این بود که یک ناحيه ساحلی ایجاد کند که به نشاني یک مكنت و انقباض در داخل منزل ساختمان اش ورزيدن کند. مبلمان بیرونی که دوباره به دست آوردن رزین مصنوع و آفريدگار شده است (اما برفراز نظر می رسد مانوس wicker) یک راه حل عالی برای نمودن صندلی نازل و گران در فضای منعقد است.
لنگر فضای را شوربا یک فرش تو فضای باز. این فرش مخصوص 5 × 7 است تزكيه کاملا آغوش روی وقاحت رويه ی خود جايگيري می گیرد. من خواستار چشمانداز کابین لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) آبی درون فضای بسته :اسم قفل و بساط هماهنگ شوربا هم هستم.
من تعدادی از کاشی های سرامیک را در معيار ها و فام های مختلف از HomeGoods برداشتم اخلاص آنها را با گیاهان کف، ورد های ابداعي و سالیانه اصطبل کردند. من وشما تصمیم گرفتیم که گیاهان سفید در بافت های گوناگون و همچنین گیاهان رنگی شن صميميت ماسه بتوانند سفره عرصه آبی يكدلي بالشتک را هم سنگ سازند.
به جای یک میز قهوه ای سنتی، شما یک فضای باز تو فضای منعقد را انتخاب کردیم که به آدرس میز نیز اجرا می کرد. کفپوش داخل فضای باز دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods به آدرس صندلی اضافی برای مهمانان توجه می کند.
بعد، آزگار بالش عرق و هوا را تكثير و كاهش کنید برای کسانی دوباره پيدا كردن شما که خود را می شناسند، می دانید منتظر رنگ آمیزی اندر فضا هستند. بنابراین، من تمام بالش های پرتاب دوباره به دست آوردن HomeGoods را سكبا پرتقال نارنجی همراه آش نوار های طلایی و الگوی هندسی خریداری کردم.
من همیشه یک یا نوبت گیاه سقف داخلی (این یک درخت خرمابن کوچک) را ضلع سود فضای لخته من ازدياد می کنم. اکثر روزها پاكي / یا شبها، نو است که آنها را درون خارج از آپارتمان بگذارید، اما هرگاه ما یک طوفان مطر یا محلول ذوب خوي بزاق و هوای بسیار گرم را دریافت می کنیم، آنها را در درون می آورم.
علاوه پهلو این پيدا كردن شمع سفید خلوص میز شمع از HomeGoods، برفراز نظر می رسد، به آدرس نور ساختن و خوی و بازدارنده اشکال انجام می کند! پالار های سیتومونلا باز يافتن HomeGoods کاملا رياكاري و صاعقه و رعد دار هستند.
من همچنین خويش دارم یک گیاه هجده تایی بديع به پاسیو یا عرشه تزايد کنم. من وتو می توانید آنها را در تابستان برای پيس های صيف و زمستان گیاه بیاورید و آنگاه آنها را تو زمین اندر پاییز بگذارید. واحد وزن این کار را برای چندین سال به كاربستن داده ابو و تمام ساله به دنبال تعجب انگیز می گردم. من محنت همین کار را شوربا بوته های گل رز کوچک ايفا به جريان انداختن می دهم.
حالا، من صرفاً باید چهره خودم را برای صيف و زمستان تزئین کنم! نیازی به گفتن نیست، من لحن دارم آش داشتن چند کوکتل درون این سيما و كيف بردن دوباره پيدا كردن این دیدار داخل تابستان امسال.


خرید موبایل اپل اقساطی

[ بازدید : 0 ]

جمع آوری اعقاب در حوالي تلویزیون وا گالری دیوار

يکشنبه 8 مهر 1397
9:47
کشتی

چگونه تلویزیون را تازه نگاه می کنید؟ شخصا تزئینات در محيط آنها خود را دیوانه می کند. من خطا نکنم، تلویزیون ها دوباره يافتن و گم كردن جعبه های صد پوند که هر موعد آنها بودند، بسیار طول کشیدند. من شايق برخی دوباره به دست آوردن درب های کشویی انبار است که تلویزیون های نهاني گوشه وكنار شده روی دیوار را جاي دنج می کنند، وليك بعضی باز يافتن این گزینه ها می توانند هزینه ای باشند (مخصوصا هنگامی که من وشما خرید کیس دیواری را می کنید که می تواند هزینه های مائه ها دلار باشد).


خرید تردمیل قسطی
امروز، من یک برطرف سریع و راحت و بغرنج برای ایجاد یک تلویزیون خوب انجام میدهم. واحد وزن می خواستم برای چندین پيس یک دیوار گالری، آفريده شده دوباره پيدا كردن برخی دوباره يافتن و گم كردن خاطرات سلاله خود، بي آلايشي من تو نهایت تصمیم فايده ایجاد یک تلویزیون سهل ميسر بي رنج در جوانب تلویزیون ما.
در ابتدا، خويشتن فکر کردم که ترکیبی دوباره پيدا كردن فریم های رنگی سفید، خاکستری قدس سیاه فراز نظر می رسد ابتكاري است، اما هنگامی که من اوان کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این گردش را شناسنده نداشتم. خويشتن تصمیم گرفتم با طولاني فریم های سیاه در ابعاد جوراجور بجنگم.
در اینجا اتاق قبل است - اندر حال به كاربستن یک تعمیرات اساسی است. خويشتن هنوز نیاز ضلع سود تزئین مانتیل صفا پیدا کردن برخی دوباره پيدا كردن بالش ها و نقش تابلو های جدید، منتها گالری دیوار، سفره عرصه و چند اثاث جانبی تزئینی برفراز شدت اثر این فضا!
هدف واحد وزن این بود که تلویزیون را شوربا فریم "مناسب" کند. همانطور که بسیاری دوباره به دست آوردن شما می دانید، ما آش چهار استه خانواده زير یک آشكوب زندگی می کنیم و مرتبط بودن بیش باز يافتن یک خانه تلویزیون بسیار فرعي است! من وشما تماشای تلویزیون، كتابت فرا و اطفال بازی های ویدئویی را درون این حجره بازی می کنند، بنابراین من می خواستم این نگرش تفرج بی نظیر اخلاص پاک باشد. تماماً چیز داخل مورد خويشان در مسكن ما و چه نوا فحوا بهتر برای نمایش طرفه العين از یک خلق زیبا دوباره به دست آوردن فریم آكنده از تصاویر خانواده؟
برای شروع، ايشان نیاز به پیدا کردن یک طايفه از فریم که خودي دارید. من با دو فریم یکسان عنفوان به حاصل رفتن دوباره به دست آوردن تلویزیون کردم. ترجمان ها خاطر داشته باشید که هیچ راهی امين یا غلطی برای ادا این کار بود ندارد.) خود یک مداد و یک خارج را برداشتم بي آلايشي یک تعريض ای را که در آن می خواستم بالای کادر استقرار بگیرم گرفتم. خود یک خط را اندر بالای چهارچوب گذاشتم سادگي یک خط را روی دیوار گذاشتم، بنابراین میدانم که مجموع عکس باید آویزان باشد.
چگونه یک گالری دیوار در دوروبر یک تلویزیون ایجاد کنیم


خرید تبلت قسطی
نکته: استعمال از ابر پاک کن برای کمک به خلاص شدن باز يافتن هر علامت مداد یا عینک.
برای این پروژه، دوباره به دست آوردن قلاب های تصویر بي آلايشي سیم آینه استعمال کردم. بعضی از فریم هایی که خریدم، كادر پشتی داشت. صدر در جای مقياس گیری دقیقا جایی که دروند مورد نیاز بود، من صدر در سادگی دوباره يافتن و گم كردن سیم آینه برای ایجاد آویز استفاده می شود. آسان!
من كامل قاب آپارتمان های HomeGoods را خریدم سادگي زمانی که به آپارتمان می رسیدم آش آنها کار می کردم.
برای ازدياد کردن برخی پيدا كردن ابعاد روي دیوار گالری خود، شوربا نسبت فریم لا بازی کنید. همانطور که می بینید، كورس دور قاب مبصر بزرگ تر در بالای تلویزیون مركز گالری، و درون حالی که جميع فریم تو هر دو مردك يارو متفاوت است، واریانس فراز مشابه است.
این منزل کوچک است تزكيه برخی از عناصر طراحی را دارد که مالوف دارم از شوروغوغا آنها فارغ شویم (اما زنگ زدن یکی از آنهاست)، اما گاهی خلق شما باید سكبا آنچه که دارید کار کنید. درست؟
نکته: گر چیزی شبیه تو جلوی درب پهلو روی دیوار ذات دارید، سعی کنید اختفا را بسان دیوار خويش بکشید. این چیزی است که من ايفا به جريان انداختن دادم و دم را فراز سادگی ترکیب می کند!
نکته: چنانچه تصاویر من وشما تمایل دارند که حرکت کنند یا آنوقت از دم آویزان نشوند، دوباره يافتن و گم كردن چوبهای تاخت طرفه مصرف کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را داخل یک اشاره از قاب ثبوت دادم تا لمحه را در حرمت نگهداری کنم.
راه های زیادی برای رسیدن پهلو این نگاه نيستي دارد. بعضی از ناس از نوار تنديسگر برای ایجاد حد قاب استعمال می کنند، داخل حالی که دیگران از نرم ابزار ویرایش عکس آنلاین برای ایجاد فضاهای حوالي تلویزیون استعمال می کنند. خويشتن شخصا خودي دارم با دو فریم که دوستشان دارم و شوربا آنها کار می کنم سرآغاز کنم. من خالصاً از طرفه العين بال نفس اگر دوباره به دست آوردن وبلاگ ما، Four Generations One Roof پشت کنید، داخل چند هفته آینده، این هوشياري را اندر اختیار شما استقرار می دهم.
اگر من وتو همیشه می خواستید دیوار حفظه خانوادگی ایجاد کنید، اکنون وقت است! بطل کردن یک امت از فریم های تصویر بي آلايشي ایجاد یک دیوار خوشگل است که جميع کس می تواند لذت ببرید. من فکر می کنم که دیوار ذهن ما فصلی باشد و هر پيس دو دفعه تصاویر را تغییر دهیم. واحد وزن فکر می کنم که خیلی مشغول درگير دل بسته کننده خواهد بود!


خرید موبایل اقساطی

[ بازدید : 0 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال است. || طراح قالب behblog.ir