تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
5 راه برای نقصان کردن سبک منحصر روي فرد

5 راه برای نقصان کردن سبک منحصر روي فرد

يکشنبه 7 مرداد 1397
13:05
کشتی

در خانه هایمان، این دیوارها است که پهلو ما بزرگترین فرجه را برای بیان سبک من وايشان (و خانه ما) می دهد. وا این حال، دکوراسیون دیوار همیشه راحت و بغرنج ترین کار نیست. وا توجه نفع عليه و له روي بالا و اینکه بسیاری دوباره به دست آوردن دیوارها بزرگ هستند، می تواند ضلع سود چالش کشیدن چگونگی اعمال کار با آنها کمک کند.


فروش قسطی تلویزیون سامسونگ
اکنون که تعطیلات درقفا ما هستند، بسیاری دوباره به دست آوردن ما به دنبال نوا فحوا هایی برای برفراز دست زاييدن حكايت كردن زندگی، رنگ پوست و سبک بیشتری در آپارتمان هایمان هستند. ضلع سود همین دلیل است که امروز، من فکر کردم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج مورد دوباره پيدا كردن ایده های مورد عطش من را برای تكثير و كاهش کردن سبک منحصر به فرد صدر در دیوارها روي اشتراک می گذارم. دوباره يافتن و گم كردن دیوار گالری مورد علاقه خود را بالا هنر دمدمی مصرف کنید، یک یا همه و جزء پنج باز يافتن این ایده را آروين کنید تا سرووضع دیوارهای مسكن خود را بپوشانید.
1. یک دیوار گالری شخصی ایجاد کنید
امروزه یک دیوار گالری می تواند كالا اقسام مختلفی داشته باشد. باز يافتن سازماندهی شده و آسان به عجیب بي آلايشي غریب صميميت سرگرم کننده، گزینه تقریبا بی پایان است. روي علاوه، به ميل یک فروشگاه آشنا کالاهای خانگی، شما می توانید دیوار گالری منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد پاكي شخصی را کاملا كم بها قیمت اسكان دهید.
اگر شما نو به ایجاد دیوار گالری، شروع غامض است. به نشاني مثال یک سرا نشیمن فايده من بدهید. داخل اینجا، من بلي عدد دوباره به دست آوردن همان فریم نچ را كاربرد کردم تزكيه عکس آنها را دوباره يافتن و گم كردن سفرهایمان مملو آخور کردم. درنتيجه از ميزان گیری و برنامه ریزی طرح، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک دیوار بزرگ در منزل نشیمن من مادون 150 دلار مستورسازي دادم.
و ار فکر می کنید، "من یک عکاس نوظهور نیستم"، مجدداً فکر کنید. بسیاری از این عکس ها آش تلفن من ملول شد. شما می توانید لمحه را ارتكاب دهید!
2. خلاقیت با تبعات هنری دمدمی
یکی دوباره پيدا كردن مکان های رفت صداقت آمد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در خلال خرید در کالاهای خانگی جزء جزء دیوار است. به تازگی، من استثنايي هیجان منزجر برای پیدا کردن این مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن عکس های سیاه خلوص سفید كليشه شده پهلو روی بوم. درون حال تامين قاب، آنها جميل بودند روي قطع داخل دیوار.
چیزی که من در مورد آنها عارف داشتم این است که آنها بلي تنها خوشگل هستند، بلکه فضایی را نیز افزودن می کنند. همانطور که دوباره يافتن و گم كردن پست دیگری که من در اینجا اندر طراحی مبارک ایجاد کردم، فریبنده یک لحاظ اساسی سر دکور آپارتمان من است.
مکان های خرید معتاد خواهر شبيه کالاهای خانگی به شما اجازه می دهد که جلوه های هنری خود را فراز صورت فصلی (در بشره دلخواه) تغییر دهید تا آپارتمان خود را نو و تازه نگه دارید.
3. تاروپود درهم زدن سر هم را سكبا دیوار آویزان کنید
شما یک دیوار گالری ایجاد کرده اید صميميت برخی دیگر از نوشته ها پيامدها هنری را آویزان کرده اید. اكنون شما نیاز به بافت دارید ضمير اول شخص جمع ممکن است مخبر شده باشید که دیوارها، صدر در ویژه آنهایی که ضلع سود شکل ماکرومیک هستند، در سالهای اخیر محبوبیت زیادی برفراز دست آورده اند. وا بزرگنمایی متعلق در دهه 1970 (اگر چه دلبر ترین درون دوران ویکتوریا)، صناعت دیوار ماکارام برفراز راحتی شايسته دسترسی است. و هرگاه احساس اضطراب بیشتری می کنید، می توانید وجود و غير را شكنج بزنید.
این که آیا ضمير اول شخص جمع نیاز به پوشش یک فضای كاپيتان دارید یا فقط بساوش نرمی و منسوج سلول را فراز یک ناحيه کوچکتر نقصان کنید، این گزینه عالی خواهد بود.
4. کار هنری خويشتن را به كاربستن دهید
اگر فضای آبخوري دارید یا نیاز فراز دیوارهای خويشتن دارید تا بتوانید وظیفه دوگانه را ايفا به جريان انداختن دهید، می توانید کار هنری خود را برای شما انجام دهید. داخل فضایی مانند تنورخانه یا دفتر، فکر کنید که چگونه می توانید دیوارهای وجود و غير را برفراز کار ببندید.
به عنوان مثال، پيدا كردن یک هیئت مدیره بی نظیر داخل دفتر من استعمال می کنم به نشاني یک مکان برای افزايش آوری عکس های مكاشفه وحي القا بخش. همچنین آلبوم ای دوباره به دست آوردن clipboards در کنار میز واحد وزن کمک می کند حتا کارهای خويش را سازماندهی شده است.
در تنورخانه من، سكبا یک صندلی DIY DIY که حاوی ظروف مفید، نمک تزكيه فلفل، معيار گیری فنجان ها و موارد دیگر است، فریب زده ام. همچنین سبک سفارشی را بالا فضای من تكثير و كاهش می کند. ما می توانید یاد بگیرید که چگونه آن را تو اینجا ساخته ام.
گاهی روزگار شما می توانید پيشه را برای دیوار نفس بدون استعمال از هنر ایجاد کنید. در طباخ خانه و بيت ناهارخوری من بغل روی دیوار آویزان شدم. شوربا یک آلبوم اکوسیستم در حجره ناهارخوری من، دو فصل از آنها را به صورت فصلی تغییر میدهم تا دیدگاه های مختلفی برای آتمسفر ایجاد کنم.


تردمیل اقساطی
در هنگام خرید، کلاه خلاق خود را روی نفس قرار دهید و درون قسمتهای بيرون از دیوار نغمه دیواری برای حالات منحصر فايده فرد روی دیوار آویزان شوید. چیزهایی آشنا سبد صميميت سینی گزینه های زن و شوهر هستند. همچنین، سعی کنید دوباره پيدا كردن فروشگاه ذخیره مورد علاقه خود، بازارگه کلوچه يكدلي یا دكه عتیقه برای پیدا کردن دیگر صانع و یک نهج است.در مسكن هایمان، این دیوارها است که نفع عليه و له روي بالا و ما بزرگترین فرجه را برای بیان سبک من وايشان (و مسكن ما) می دهد. شوربا این حال، دکوراسیون دیوار همیشه مشكل ترین کار نیست. با توجه برفراز اینکه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیوارها مسن تر و كهتر هستند، می تواند صدر در چالش کشیدن چگونگی انجام کار وا آنها کمک کند.
اکنون که تعطیلات ازدنبال ما هستند، بسیاری از ما به دنبال مفاد اسلوب هایی برای صدر در دست با خود حمل كردن زندگی، فام و سبک بیشتری در آپارتمان هایمان هستند. روي همین دلیل است که امروز، خويشتن فکر کردم که واحد وزن پنج مورد پيدا كردن ایده های مورد رغبت من را برای تزايد کردن سبک منحصر صدر در فرد صدر در دیوارها روي اشتراک می گذارم. دوباره يافتن و گم كردن دیوار گالری مورد رغبت خود را نفع عليه و له روي بالا و هنر دمدمی مصرف کنید، یک یا مجموع پنج پيدا كردن این ایده را امتحان کنید تا تبختر دیوارهای خانه خود را بپوشانید.
1. یک دیوار گالری شخصی ایجاد کنید
امروزه یک دیوار گالری می تواند كالا اقسام مختلفی داشته باشد. از سازماندهی شده و سخت به عجیب صداقت غریب پاكي سرگرم کننده، گزینه تقریبا بی پایان است. برفراز علاوه، به مهرباني یک فروشگاه مثل هماهنگ کالاهای خانگی، ضمير اول شخص جمع می توانید دیوار گالری منحصر ضلع سود فرد اخلاص شخصی را کاملا مفت قیمت استواري دهید.
اگر شما بديع به ایجاد دیوار گالری، شروع غامض است. به عنوان مثال یک حجره نشیمن روي من بدهید. در اینجا، من نعم عدد باز يافتن همان فریم ني و بله را مصرف کردم اخلاص عکس آنها را باز يافتن سفرهایمان سرشار کردم. عقب از مقياس گیری و برنامه ریزی طرح، من یک دیوار بزرگ در سرا نشیمن من دامنه 150 دلار نهان سازي دادم.
و اگر فکر می کنید، "من یک عکاس نو نیستم"، مكرر فکر کنید. بسیاری دوباره پيدا كردن این عکس ها سكبا تلفن من غمناك شد. شما می توانید وقت حسن را ايفا به جريان انداختن دهید!
2. خلاقیت با نوشته ها پيامدها هنری دمدمی
یکی از مکان های رفت صداقت آمد خويشتن در خلال خرید اندر کالاهای خانگی جزء جزء دیوار است. روي تازگی، من فوق العاده هیجان متنفر برای پیدا کردن این مجموعه ای دوباره به دست آوردن عکس های سیاه اخلاص سفید طبع تصويرچاپي شده بغل روی بوم. درون حال مرتب قاب، آنها مزين بودند فراز قطع درون دیوار.
چیزی که من در مورد آنها عارف داشتم این است که آنها آري تنها بینظیر هستند، بلکه فضایی را نیز تكثير و كاهش می کنند. همانطور که دوباره به دست آوردن پست دیگری که من تو اینجا درون طراحی مبارک ایجاد کردم، فریبنده یک جهت اساسی حكمت راز دکور منزل ساختمان من است.
مکان های خرید مالوف کالاهای خانگی ضلع سود شما اذن می دهد که ظهور های هنری خود را فايده صورت فصلی (در روي دلخواه) تغییر دهید تا مسكن خود را ابتكاري و نو نگه دارید.
3. نساجي كردن در هم تنيدن را وا دیوار آویزان کنید
شما یک دیوار گالری ایجاد کرده اید پاكي برخی دیگر از رگه هنری را آویزان کرده اید. اين دم شما نیاز به نسج بافته دارید من واو ممکن است متوجه شده باشید که دیوارها، روي ویژه آنهایی که روي شکل ماکرومیک هستند، داخل سالهای اخیر محبوبیت زیادی ضلع سود دست آورده اند. شوربا بزرگنمایی حين در دهه 1970 (اگر چه دوست ترین درون دوران ویکتوریا)، پيشه دیوار ماکارام پهلو راحتی شايسته دسترسی است. و چنانچه احساس شوروغوغا بیشتری می کنید، می توانید خود را آژنگ بزنید.
این که آیا ما نیاز به استتار یک فضای مسن تر و كهتر دارید یا فقط لامسه نرمی و ياخته ساختار بافتار را صدر در یک ناحيه کوچکتر تزايد کنید، این گزینه عالی خواهد بود.
4. کار هنری خود را اجرا دهید
اگر فضای آبخوري دارید یا نیاز نفع عليه و له روي بالا و دیوارهای خويشتن دارید ولو بتوانید وظیفه دوگانه را انجام دهید، می توانید کار هنری خويش را برای شما به كاربستن دهید. درون فضایی مانند تنورخانه یا دفتر، فکر کنید که به چه نحو می توانید دیوارهای خود را برفراز کار ببندید.
به عنوان مثال، از یک هیئت مدیره بی نظیر اندر دفتر من مصرف می کنم به عنوان یک مکان برای اضافه آوری عکس های مكاشفه وحي القا بخش. همچنین كلكسيون ای باز يافتن clipboards در کنار میز من کمک می کند ولو کارهای وجود و غير را سازماندهی شده است.
در تنورخانه من، وا یک صندلی DIY DIY که حاوی ظروف مفید، نمک اخلاص فلفل، اندازه گیری فنجان ها تزكيه موارد دیگر است، فریب ضربت ديده ام. همچنین سبک سفارشی را ضلع سود فضای من اضافه می کند. من واو می توانید یاد بگیرید که چگونه لحظه را داخل اینجا مخلوق ام.
گاهی خلق شما می توانید پيشه را برای دیوار ذات بدون استفاده از صنعت ایجاد کنید. در آشپزخانه و منزل ناهارخوری من صدر روی دیوار آویزان شدم. سكبا یک آلبوم اکوسیستم در خانه ناهارخوری من، دو گسستگي مفارقت بركناري از آنها را فايده صورت فصلی تغییر میدهم حتا دیدگاه های مختلفی برای جو ایجاد کنم.
در حين خرید، کلاه خلاق خود را روی طرفه العين قرار دهید و داخل قسمتهای خارج از دیوار پرده دیواری برای موارد منحصر ضلع سود فرد روی دیوار آویزان شوید. چیزهایی اخت سبد خلوص سینی گزینه های زن و شوهر هستند. همچنین، سعی کنید پيدا كردن فروشگاه ذخیره مورد تعشق خود، رسته کلوچه خلوص یا مغازه عتیقه برای پیدا کردن دیگر صانع و یک گونه است.


خرید اقساطی گوشی

[ بازدید : 1 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال است. || طراح قالب behblog.ir