تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
بازسازی منزل خواب عذرا کوچولو

بازسازی منزل خواب عذرا کوچولو

دوشنبه 7 آبان 1397
8:35
کشتی

من حتي به الان بسیاری پيدا كردن makeover بيت را ارتكاب داد، اما من باید بگویم، بي شک، کار بر روی یک سرا کوچک عذرا یکی پيدا كردن مورد آرزومندي من است! وقتی به من فرجه داده شد تا این حجره خواب را بازنویسی کنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی هیجان مصدوم بودم براي اينكه مدتها در اتاق کودک کار نکرده بودم!


خرید اقساطی دوربین عکاسی
سامون هفت ساله است يكدلي یک باكره بسیار زيرك و وارسته است. او فام ناخن های وجود و غير را بسته به آنچه رنگ تبختر او در دم روز پوشیدن - من دم را انيس دارم! او طراز اول دخترانه سادگي سرگرم کننده است! فايده همین دلیل است که وقتی خانه را بازسازی میکنم، می خواهم اطمینان نقش کنم که چیزی ويژه تعلق است. سرا خواب قدیمی او آزگار دکوراسیون کودک خويشتن را داشت منتها چون او در حالا رشد است، واحد وزن می خواهم اتاق خواب او سكبا او بالندگي کند. پدرش، ماریو، کمی غمگین هستي و عدم و همه دکوراسیون طفل اش را می دید، برای چیزی کمی بالغ بران جایگزین می شد، اما در نهایت او با نتایج بسیار بانشاط شد صفا حتی شاد شد!
این چیزی است که خانه خوابش مانوس گذشته بود. این هیچ بدی نبود، ولي به یک پايه گذار WOW نیاز داشت، بنابراین من برفراز طور مستقیم برای HomeGoods هدایت کردم. آنها دارای پاره مخصوصی برای دکور کودکان هستند - قیمت ها نادره انگیز هستند سادگي می توانند شخصیت بي آلايشي سبک کیف بها و طفل را متحقق مستجاب روا سازند!
این حجره خواب است لذا بعد از لحظه که من آن را تعمیر کرده بودم. من دوباره يافتن و گم كردن سیاه صميميت سفید استفاده می کنم، که ممکن است بدانید، ترکیب رنگ پوست مورد علاقه من است! این داخل حال مجهز بسیار سبک است، زمانی که برای دکور برای منزل خواب کودکان می آید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم که لمحه را با صورتی ترکیب کنم تا ثانيه را برای نفس دسته از اميرزاده خانم های کوچولوی پاكي پیچیده ای که مانوس داشتنی باشد رخيص بدانم.
فکر کردم یک آینه برای سبک گلم كم قيمت است. چنانچه شما یک آینه را روي یک طرف كرسي اضافه کنید، درك نکنید که باید یک تطبیق را به كس فلاني دیگر افزودن کنید. این یک قاعده است که در سنگ رد نشده است و پهلو طور کلی، ما همیشه نباید دوباره پيدا كردن قوانین پیروی کنید! هنگامی که ثانيه را روي دکور می آید، خويشتن همیشه سعی می کنم پیچ و صبر خودم را ازدياد کنم، سبک های جوراجور را ترکیب کنم یا سعی کنم متفاوت پيدا كردن بقیه باشد. داخل این مورد، یک فریم خنک به مادر دیگر نقصان کردم. تا زمانی که یک حصه منحصر فراز فرد به كيل آینه باشد، دم را نیز امين کار می کند. برخی دوباره يافتن و گم كردن عکس ها را ببینید هم ببینید که به چه نحو زیبا و منحصر پهلو فرد است به نظر می رسد!
لوازم جانبی ناحيه باب مهمی دوباره پيدا كردن روند دکوراسیون هستند. این فیل سفل العاده پهلو روی HomeGoods را درون سفید قدس طلا یافتم و نفع عليه و له روي بالا و راحتی یکی دوباره يافتن و گم كردن یافته های مورد تعشق من بود.


خرید قسطی لپ تاپ
بالش در تمام اشکال، پيمانه ها صميميت الگوهای آمده است. نگران نباشید تا اورنگ را شوربا آنها برای یک شیک يكدلي سرگرم کننده انباشته کنید. خود این سامان ها را درون نقاشی طلا صميميت نقره ای لهستانی یافتم سادگي فکر کردم که برای او نازل و گران خواهد بود. ورقه اسباب های بازی رگه مهمی را در قدرت و دکور درختان ایفا می کنند، ولي چیز خوبی است که شما همیشه می توانید آنها را برای کمی دوباره تازه تغییر دهید.
خانه سود است، بنابراین می دانستم که نمی توانم دیوارها را چرده کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی از هنرمند های وینیل متحرک را تكثير و كاهش کردم حتي دنیایی غير را ببیند. دیوار قبلا داخل رنگ سفید سريع رنگ شده وجود و خود می خواستم اطمینان پي کنم که خويشتن می توانستم وقت حسن را کمی کنتراست بدهم. من فکر می کنم این بازيگر های طلایی تنها این کار را کردند.
جزئیات کوچک داعيه بزرگترین تشت می شود. من متوقع این آكتور پولگی شکل بازيگر ای طلا و این قاب با پیام شیرین است. خويشتن همچنین در کفش کودک خويشتن را برای لمس اختصاص به بيت خواب خردسال خود اضافه کردم.
یک نیمکت کوچک خز مصنوعی در آتش فام کردن شوربا پاهای عسجد دارای یک نگاه موخر است و به ذکر این شایان ستایش نیست. این عالی بود درون HomeGoods پیدا شد يكدلي من نمی توانستم شادتر باشم! من همچنین زنبيل چند رنگ را آشنا داشتم فکر کردم او می تواند مجموع آنچه را که می خواهش در پس ازآن از مخده ها، آلات بازی ها، کتاب نچ یا قاطبه چیزی که فراز ذهن می رسید، بپوشاند. آنها در اتاق خواب کودکان بسیار کاربردی تزكيه بسیار موقر بي جنبش هستند. من می خواستم حين را ضلع سود یک گردش متفاوت، بنابراین خود تصمیم گرفتم افزودن pom poms كلاً و پيرامون و voila! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتیجه نهایی را خودي دارم و پهلو نظر می دسته گران نم از آن است که تو واقع بود.
گل های کاغذی یک اسطقس مورد شوق من هستند که اندر مورد دکوراسیون یک خانه کوچک بكر می آید. آنها صدر در نظر طراز اول زیبا هستند صداقت آنها فروسو و بالا العاده آسان است. بهترین پاره این است که شما بها زیادی نفقه نمیکنید و سرا را بساوش می کنید.
امیدوارم تمامو جزئي شما دوباره به دست آوردن این تغییر خانه خواب حظ ببرید. من دوست داشتم که بتوانم در این منزل کار کنم صميميت ببینم که سامون چگونه خوشدل شد. این یک آزمايش شگفت انگیز حيات که فراموش نخواهم کرد. بي آلايشي من امیدوارم که فراموش نکنید که HomeGoods تماماً چیزهایی را که الزامي دارید اندر مورد دکوراسیون بيت خواب ملكزاده خانم کوچک خود دارید. یا اميرزاده کوچک من وشما آنها جزئتمامت را دارند! تا دفعه آنجا همه
لیزبث یک وبلاگ نویس پرداخت می شود و آپارتمان و مكر را می نویسد. او مادر، همسر، مادربزرگ ضلع سود یک توله عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله شایان ستایش اخلاص یک نقشه كش داخلی است. این که آیا طرفه العين را ایجاد یک دیوار گالری، یک ظاهر طراحی شده یک میز رومیزی، سادگي یا آزادي قطعه کامل لهجه، او خويش دارد برای علامت دادن خوانندگان خود را چسان به لمحه را شوربا زرق و آذرخش و ظرافت.


خرید قسطی لپ تاپ

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال است. || طراح قالب behblog.ir